Вівторок, 13.04.2021, 00:04
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Нас відвідали:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія школи

Історія Первомайського ліцею №7

(Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7

Первомайської міської ради Харківської області)

Повна назва навчально - виховного закладу (за ліцензією): 

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Первомайської міської ради Харківської області. 

Школа  була відкрита 1 вересня 1988 року. Було організовано роботу  36 класів-комплектів, в яких навчалися 1240 учнів. В 1992/1993 навчальному році у школі навчалися 1555 учнів – максимальна кількість учнів за часи існування школи. У школі було створено фізичний комплекс – один з кращих в області, функціонував басейн, тренажерні зали, проводились дослідницькі роботи в теплиці.  

Директори школи: 

Пурей Петро Іванович (з 1988 по 1992р.р.) 

Денисов Віталій Григорович (з 1992 по 1996р.р.) 

Терещенко Галина Василівна (з 1996р.)

З 1996 року в школі організовано роботу профільних класів: фізико-математичний, математичний, української філології.

З 1997 року у школі організовано роботу дитячого самоврядування у формі шкільної парламентської республіки «МаРС». Першим президентом шкільної республіки була учениця 11 класу Гусейнова Людмила. У 2002 році модель «Шкільна парламентська республіка «МаРС»» стала переможницею обласного конкурсу на кращу модель дитячого самоврядування. 

З 1998 року школа отримала статус україномовної, що зумовило педколектив, враховуючи російськомовне оточення, активізувати індивідуальну роботу з учнями. 

У 1999 році у школі створено музей етнографії. Ініціатором створення музею була заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури Педан Т.П.

Довгі роки очолювала роботу музею учитель української мови та літератури Сергєєва В.А. Музей є центром пошуково-краєзнавчої роботи. У 2011 році за результатами огляду музеїв, створених з метою вшанування діячів російської культури, експозиція музею школи «Литературное наследие писателя Н,В.Гоголя» була відзначена дипломом обласного оргкомітету за змістовність та презентабельність.

Одним із пріоритетних завдань роботи колективу школи є збереження і зміцнення здоров'я дітей. Колектив школи приєднався до мережі шкіл сприяння здоров’ю. Виникла необхідність організації єдиного освітнього простору, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, спрямований на формуванні в учнів стійких переконань та системи знань про здоров’я і здоровий спосіб життя. Тому в 2002 році педагогічним колективом разом з батьками, учнями  була розроблена Концепція та створена програма «Школа здоров’я» на 2002-2010 роки. У 2003 році навчальний заклад увійшов до Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю. У 2006 році
школа стала освітньо-інформаційним центром Національної мережі  шкіл сприяння здоров’ю. Становлення педагогічного колективу відбувалося в нелегких економічних, політичних, соціальних умовах. Але незважаючи на це, в школі склався творчо працюючий, стабільний, упевнений в своїх силах колектив професіоналів. 

2003рік - колектив школи -   переможець обласного конкурсу «Школа року – 2003» у номінації «Вчитель ХХІ століття – фахова компетентність, творчість, гуманність».  

У 2008 році колектив школи був нагороджений дипломом за участь в обласній  виставці «Освіта Харківщини ХХІ століття»  за оригінальність та презентабельність експозиції щодо впровадження в навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій.

Педагогічний колектив нараховує 37 педагогів, з них  36 осіб  мають вищу освіту, 1 педагог  – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 18 осіб, І кваліфікаційну категорію –  9 осіб, ІІ кваліфікаційну категорію – 4 особи, категорію „спеціаліст” – 6 осіб.

Педагогічний колектив працює над проблемою «Забезпечення якості освітнього процесу як умови гармонійного розвитку здорової і компетентної особистості, здатної до самореалізації».

Для забезпечення якості знань учнів учителі школи впроваджують в навчально-виховний процес нові освітні технології: теорія розвивального навчання, авт. Д.Б.Ельконін, В.В.Давидов (вчителі Стрельнікова В.О., Сєнна В.В. , Тищенко В.Ф., Гаман Н.С.); технологія колективного творчого виховання (за І.П.Івановим) (класні керівники); теорія поетапного формування розумових дій, автори М.Б.Валович, Г.Г.Левітас (учитель Шевченко Н.О.);  особистісно орієнтовне навчання , автори: І.Якиманська, В.Сєріков, І.Бех, В.Рибалка, Т.Шамова та ін. (учитель Галицька А.Д., Педан Т.П.); проблемне навчання: засновується на теоретичних положеннях  американського педагога Дж.Дьюі (учителі Коваленко О.О., Шевченко М.В., Караченцева Н.М.); нові інформаційні технології, авт. М.І.Жалдак (учитель Білецька О.Л.);  гуманно особистісний підхід до навчання (автор Г.І.Назаренко та інші) (учителі Педан Т.П., Сазонова Л.О., Стрельнікова В.О.); інформаційно-ціннісний підхід до читання. (Є.М.Кушнір) (учитель Горєлкова Т.Г.); ІКТ – всі вчителі школи.

В обласному етапі конкурсу «Учитель року» брали участь  6 учителів, з них: у 2011 році – Сєнна Вікторія Володимирівна, вчитель початкових класів, посіла ІІІ місце.    
В.О. Стрельнікова – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» в номінації «Початкові класи» . Н.О.Шевченко – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Заступник директора з виховної роботи навчально-виховного закладу» . У конкурсі газети «Завуч» ( «Шкільний світ») у номінації « Портфоліо шкільного методичного об’єднання » ШМО учителів початкових класів  посіло ІІ місце, м.Київ, 2011 р.

  У 2002 рці за допомогою міськвиконкому м.Первомайський в школі обладнано новий комп'ютерний кабінет, що дало змогу ввести вивчення інформатики з 2 класу. А з 2009-2010 навчального року у школі діє другий комп`ютерний кабінет, призначення якого - використання комп`ютерної техніки на уроках з усіх шкільних предметів.  Всі кабінети початкової школи обладнані комп’ютерами.

На базі школи організовано роботу гуртка БДЮТ «М’яка іграшка» . Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та художня  школа.До послуг учнів 31 навчальний кабінет, 2 комп’ютерних класи (25 ПК), актова зала, спортивні зали, гімнастичний та футбольний майданчики, 2 (слюсарна та столярна) майстерні, їдальня, кімната психологічного розвантаження, музей етнографії , кімната школяра, бібліотека.

Бібліотечний фонд налічує  25456 примірників: 13013 примірників художньої  літератури та 12443 примірники навчальної літератури.

Щорічно учні школи беруть участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
учні школи посіли ІІ місце.

У ІІІ  етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 9 учнів школи. Учень 9-го класу  Білецький Владислав  посів ІІІ місця у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та інформаційних технологій (2012 рік) та ІІ місце з хімії у ІІІ етапі (2013 рік). Учениця 9-А класу Дьякова Дар’я та учениця 11 класу Ткаченко Альона посіли ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів Малої
академії наук України (секція мистецтвознавство та секція географія та ландшафтознавство). Учень 7-А класу Сумець Максим посів ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія державотворення». Учні школи беруть активну участь у міських заходах: турнірах ( географія -І місце, хімія-І місце, правознавство –ІІ місце, економіка – ІІ місце),  конкурсах «Козацькі розваги», «Щедрість рідної землі», «Перлини Первомайщини»  та «Спасибо за жизнь»,  КВК, конкурсі читців ім..Журавльова; в спортивних змаганнях « Шкіряний м'яч» , малих Олімпійських іграх «Діти Харківщини», ДЮПР, ЮІР, брейн-ринги тощо. У конкурсі « Енергія та середовище » учень 8 класу посів І місце  у ІІ етапі, м. Київ.

За роки існування школи  було здійснено 24 випуски – 1288 учнів.

Серед них закінчили школу з: „Золотою медаллю” – 26 учнів; „Срібною медаллю”  - 22 учні.

За традицією, кожен випуск залишає свою зірку на шкільному "Майдані зірок", щоб повертатися до рідної школи ще не раз. 

2017-2018 навчальний рік

Директор школи
Терещенко Галина Василівна, освіта вища, за фахом вчитель  математики, має  вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1996  року.

Контингент учнів
У 16  класах  навчається 407 учнів, з них учнів 1-4 класів  179чол., 5-9 класів –194 учні, 10-11 класів –  34 учні.  Випускників 9 класів -  37  учнів. Випускників 11 класів - 34 учні, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 3 учнів, срібною 1учень. Приймали участь у ЗНО 20   учнів 11 класів.

Мова навчання
Українська

Профільне навчання
Навчально-виховний процес здійснюється за   профілем української філології - 34 учні .

Педагогічний колектив
Педагогічний колектив нараховує  31  педагога;  100 %  педагогів ( 31 чол.) мають вищу освіту.. Вищу кваліфікаційну категорію мають 15  чол., І кваліфікаційну категорію – 11 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – _5_ чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол.

Забезпечення харчуванням
Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% ( 179 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (  1 дитина-сирота). За рахунок батьківської плати харчується   228 учнів.

Творчий потенціал
Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення умов для якісної освіти учнів з метою формування життєвокомпетентної особистості».
В обласному етапі конкурсу «Учитель року» брали участь 6 учителів, з них: у 2011 році – Сєнна Вікторія Володимирівна, вчитель початкових класів, посіла ІІІ місце. У Всеукраїнському конкурсі «Парк педагогічної майстерності» брали участь 7 педагогів. Учителі Гоженко В.В., Білаш Т.О., Довганич Н.О., Терещенко Г.В., Шевченко Н.О. стали переможцями конкурсу. Класний керівник 6-го класу Любима Н.М. у 2016 році  стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Україна героїчна: від минулого до сьогодення». У 2015 році класний керівник 9-Б класу Булгакова В.М. посіла ІІ місце у міському етапі конкурсу «Класний керівник року».

Гурткова робота
На базі школи працюють гуртки БДЮТ: «М’яка іграшка», «Світ дизайну», вокальний.  Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та художнє відділення Дитячої школи мистецтв.

Матеріально-технічне забезпечення
До послуг учнів 31 навчальний кабінет, 2 комп’ютерні класи ( всього 53 ПК), 2 спортивні зали, гімнастичний та футбольний майданчики, слюсарна та столярна майстерні, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 2559  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців
Щорічно учні школи беруть участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році учні школи посіли 29 призових місць: І місць - 6 , ІІ місць - 10, ІІІ місць – 13 (у 2015/2016 навчальному році - 25 призових місць: 12 – І місць, 5 – ІІ місць, 8 – ІІІ місць) . У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учень 11 класу Сумець Максим, учениця 9 класу Шевченко Євгенія, учениця 8-А класу Марусич Ольга вибороли призові місця з 3-х навчальних предметів. Учень 10 класу Тіняєв Микола, учень 11 класу Крайнов Богдан, учень 7 класу Антонов Артур, учениця 11 класу Савченко Вікторія у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів вибороли по 2 призові місця. У 2016/2017 навчальному році переможцями І етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН стали Мартиненко Максим, учень 10 класу (керівник Мокляк Н.А.)., Тіняєв Микола, учень 10 класу(керівник Галицька А.Д). У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Мартиненко М. та Тіняєв М. посіли ІІІ місце (керівники Мокляк Н.А., Галицька А.Д.).  У ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учениця 10 класу Цвіркун Дарина посіла І місце (учитель Гоженко В.В.). У ІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця 4-А класу Білаш Дарина посіла І місце (учитель Васильєва О.М.). Учениця 10 класу Цвіркун Дарина посіла ІІ місце у ІІІ (обласному ) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та була учасницею ІV (фінального етапу) Конкурсу (учитель Гоженко В.В.). Учні школи стали учасниками веб-квестів з інформатики, математики та фізики. Зокрема, у веб-квесті з інформатики «Втеча від здивувань, або пошуки незвіданого у презентаціях» учень 7 класу Норков Арсеній посів І місце, Антонов Артур – ІІ місце (вчитель Білецька О.Л.). У веб-квесті з математики «Ймовірність життя»  учень 7 класу Норков Арсеній посів ІІІ місце (вчитель Пурей Т.А.). У веб-квесті з фізики «Фізика в професії» учень 7 класу Норков Арсеній посів І місце (учитель Караченцева Н.М.).  У інтерактивному конкурсі-квесті з інформатики для учнів 5 – 7 класів взяли участь Кононенко Владислав, учень 5-А класу, отримав електронний сертифікат. Давидов Микита, учень 5-Б класу, Норков Арсеній, учень 7 класу, стали фіналістами конкурсу. У обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у 2017 році учень 3-Б класу Гоженко Андрій посів ІІ місце у номінації «Колаж», учень 5-А класу Кононенко Владислав – ІІ місце у номінації «Анімація». 
У щорічному міському Конкурсі юних читців, присвяченому пам'яті Д. Н. Журавльова, Ліщук Степан, учень 11 класу, посів І місце (учитель Булгакова В.М.).
У міському  Конкурсі на кращого читця поезій Т.Шевченка учні школи здобули перемогу у всіх вікових номінаціях: 
Білаш Дарина (4-А клас) – І місце (вчитель Васильєва О.М.), Марусич Ольга (8-А клас) – ІІ місце (вчитель Луста Л.А.), Ліщук Степан (11 клас) – І місце (вчитель Луста Л.А.). 
Учень 10 класу Мартиненко Максим взяв участь у ХХІV Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів "Актуальні питання створення нових лікарських засобів" при Харківському національному фармацевтичному університеті з захистом своєї науково-дослідницької роботи «Мікробіологічні дослідження кисломолочних продуктів вітчизняного виробництва». За результатами роботи Максим отримав Диплом ІІ ступеня та Сертифікат підтвердження авторських прав науково-дослідницької роботи.
Учениця 10 класу Червонець Софія стала переможницею конкурсу малюнків та плакатів «Об’єднання громад – майбутнє нашої України».
У І (міському) етапі Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» команда школи посіла І місце, у ІІ (обласному) етапі – ІІІ місце.  У фестивалі ЮІР команда школи у складі учнів 10- 11 класів виборола І місце
У змаганнях відкритого кубку Харківської області з класичного жиму лежачи Васильєвська Ірина, учениця 10 класу виборола І місце, Тіняєв Микола, учень  10 класу – ІІІ місце. 
Учні нашого навчального закладу є учасниками Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну».  Команда  «GREN TEAM» у складі учнів 7 – 10 класів посіла І місце у підсумковому етапі проекту та братиме участь у фінальному заході (майстерні) у вересні 2017 року

2018-2019 навчальний рік

Директор школи
Терещенко Галина Василівна, освіта вища, за фахом вчитель  математики, має  вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1996  року.

Контингент учнів
У 16  класах  навчається 426 учнів, з них учнів 1-4 класів  191 учень., 5-9 класів –198 учні, 10 клас –  37 учнів.  Випускників 9 класу -  30  учнів. Приймали участь у ЗНО 31 учень 11-ого класу.

Мова навчання
Українська.

Профільне навчання
Освітній процес здійснюється за   профілем української філології - 37 учнів.

Педагогічний колектив
Педагогічний колектив нараховує  30  педагогів;  97 %  педагогів ( 29 чол.) мають вищу освіту, 3% педагогів (1 чол.) мають неповну вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 15  чол., І кваліфікаційну категорію – 11 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол.

Забезпечення харчуванням
Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% ( 191 учень) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (  1 дитина-сирота). За рахунок батьківської плати харчується   223 учні.

Творчий потенціал
Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення умов для якісної освіти учнів з метою формування життєвокомпетентної особистості».
В обласному етапі конкурсу «Учитель року» брали участь 7 учителів, з них: у 2011 році – Сєнна Вікторія Володимирівна, вчитель початкових класів, посіла ІІІ місце. У Всеукраїнському конкурсі «Парк педагогічної майстерності» брали участь 7 педагогів. Учителі Гоженко В.В., Білаш Т.О., Довганич Н.О., Терещенко Г.В., Шевченко Н.О. стали переможцями конкурсу. Класний керівник 6-го класу Любима Н.М. у 2016 році  стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Україна героїчна: від минулого до сьогодення». У 2015 році класний керівник 9-Б класу Булгакова В.М. посіла ІІ місце у міському етапі конкурсу «Класний керівник року». У 2018 році вчитель історії Білаш Т.О. посіла ІІІ місце у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу». Вчитель фізики Караченцева Н.М. у 2017/2018 навчальному році посіла ІІ місце у обласному фестивалі «Добрих практик». Гурткова робота На базі школи працюють гуртки БДЮТ: «М’яка іграшка», «Світ дизайну», вокальний.  Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та художнє відділення Дитячої школи мистецтв. Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 31 навчальний кабінет, 2 комп’ютерні класи ( всього 53 ПК), 2 спортивні зали, гімнастичний та футбольний майданчики, слюсарна та столярна майстерні, їдальня. 

Бібліотечний фонд налічує 12598  примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців
Щорічно учні школи беруть участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році учні школи посіли 25 призових місць: І місць - 3 , ІІ місць - 11, ІІІ місць – 11 (у 2016/2017 навчальному році – 29 призових місць: 6 – І місць, 10 – ІІ місць, 13 – ІІІ місць; у 2015/2016 навчальному році - 25 призових місць: 12 – І місць, 5 – ІІ місць, 8 – ІІІ місць).
У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учень 11 класу Тіняєв Микола, учениця 9-А класу Марусич Ольга вибороли призові місця з 4-х навчальних предметів.  Учениця 8 класу Замкова Софія, учень 8 класу Алхімов Денис, учень 11 класу Воронцов Руслан вибороли призові місця з 2-х навчальних предметів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
За підсумками участі учнів школи у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів ІІІ місце посів учень 11 класу Воронцов Руслан в олімпіаді з трудового навчання (технічна праця) (вчитель Ашихмін М.Д.). 
У 2017/2018 навчальному році збільшилась кількість учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Переможцями І етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН стали Мартиненко Максим, учень 11 класу, Тіняєв Микола, учень 11 класу, Гуторова Милана, учениця 9-А класу (керівник Мокляк Н.А.)., Марусич Ольга, учениця 9-А класу (керівник Галицька А.Д). 
У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Тіняєв М. та Гуторова М. посіли ІІІ місце (керівник Мокляк Н.А.).
У ІІ етапі  ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика І місце посіла  учениця 3-А класу Криловецька Альбіна (учитель Шевелєва І.П.),  ІІ місце – Литвин Дарина, учениця 4-А класу ( учитель Обченко К.О.).
У ІІ етапі  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Подгорна Дар’я, учениця 5-Б класу, посіла І місце (учитель Каракуця Т.М.) та учениця 11-го класу Цвіркун Дарина посіла ІІ місце (учитель Гоженко В.В.).
У ІІ (міському) етапі ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський)»  у номінації «Література» І місце посіла учениця 11-го класу Стєпєрєва Катерина, у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу Стєпєрєва К. також виборола І місце (вчитель Гоженко В.В.).
У обласному фестивалі комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області І місце у номінації «Scratch - проекти» посів учень 6-Б класу Андрієвський Б. (учитель Білецька О.Л.).
У міському етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва, що був проведений за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття (І. Федчишин)» учениця 11-го класу Цвіркун Дарина посіла І місце та стала лауреатом обласного етапу фестивалю (учитель Гоженко В.В.).
У конкурсі творів «Майбутнє моєї громади» на шкільному рівні І місце посіла учениця 11 класу Пілюгіна С., ІІ місце – Цвіркун Д., ІІІ – Стєперєва К.; на міському рівні ІІІ місце посіла учениця 11 класу Пілюгіна С. (учитель Гоженко В.В.).
У І (міському) етапі Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я» - І місце,  у фіналі ІІ (регіонального) етапу ХІ фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» команда школи «Перлина» посіла ІІ місце.
У І (міському) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти І місце посіла команда хлопців (середня вікова група)  2003 року народження і молодше (учитель Зима А.І.). У міських змаганнях зі стритболу команда школи (Бондаренко Г., уень 9-Б класу, Коледюк О., учень 9-Б класу, Телега О., учень 9-Б класу, Алхімов Д., учень 8 класу)посіла І місце.
У змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2005 року народження команда школи (Сумцов І., учень 7-го класу, Лисокобилко Д., учень 7-го класу, Орлов Д., учень 7-го класу, Давидов М., учень 6-Б класу, Задорожний С., учень 6-Б класу, Будко М., учень 5-А класу, Плічюс І., учень 4-Б класу)посіла І місце.
У міських змаганнях з настільного тенісу серед дівчат закладів загальної середньої освіти м. Первомайський І місце посіла учениця 11-го класу Дягілєва Ірина (учитель Зима А.І.)
За підсумками участі у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну» команда Green Team перемогла у обласному етапі проекту та була учасницею фінального етапу у м. Києві (листопад 2017).

2019/2020 навчальний рік

Директор ліцею
Терещенко Галина Василівна, освіта вища, за фахом вчитель математики , має вищу кваліфікаційну категорію., вчитель-методист. Заклад очолює з 1996 року.

Контингент учнів
У ліцеї  навчається 551 учень, з них учнів 1-4 класів – 229 чол., 5-9 класів  - 276  учнів , 10-11 класів – 46 учнів.  Випускників 9 класів -  74  учні. Випускників 11 класів -  25 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю -1 учень. Приймали участь у ЗНО 25  учнів 11-го  класу.

Мова навчання
Українська.  

Профільне навчання
Освітній процес здійснюється за  такими профілями: математичний  (21 учень) та  української філології   (25 учнів). 

Забезпечення харчуванням
Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % ( 228 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (__2__дитини-сироти). За рахунок батьківської плати харчується    275   учнів.

Педагогічний колектив
Педагогічний колектив нараховує  35 педагогів, з них 34 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають  16  чол., І кваліфікаційну категорію – 10чол.,  ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 7 чол.

Творчий потенціал    
Педагогічний колектив працює над проблемою «Від інноваційного змісту освіти через  удосконалення професійної компетентності учителя до формування  конкурентоспроможної особистості ліцеїста».
У конкурсі «Учитель року» брали участь  9 учителів   У 2019/2020 навчальному   році учитель зарубіжної літератури   Булгакова В.М.  стала учасником всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Зарубіжна література». За рішенням фахового журі першого (зонального) туру Булгакова Валентина Миколаївна визнана переможцем першого (зонального) туру , брала участь в другому (регіональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Зарубіжна література». Булгакова В.М. стала лауреатом конкурсу «Моя ТОП-тема уроків зарубіжної літератури» від журналу «Зарубіжна література в школах України», нагороджена дипломом ІІІ ступеня.  У Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» взяла участь учитель української мови та літератури Гоженко В.В..
Учитель фізики Караченцева Н.М., учитель географії Галицька А.Д. взяли участь у конкурсі на кращий навчальний кабінет ЗЗСО від Інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України. За підсумками конкурсу Галицька А.Д. посіла І рейтингове місце серед 100 кращих ЗСО України у загальному заліку конкурсу «Кращий кабінет географії ЗСО» - 2019 року,  Караченцева Н.М. посіла ІІ рейтингове місце серед 100 кращих ЗСО України у загальному заліку конкурсу «Кращий кабінет фізики ЗСО» - 2019 року.

Гурткова робота
В ліцеї  працює 2 гуртки: « М’яка іграшка», « Туристичний». Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи. Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 45  навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (45  ПК),  ноутбуків-5, 2 спортивні зали, гімнастичний та футбольний майданчики,  2 майстерні, їдальня. 

Бібліотечний фонд налічує – 22869 примірників художньої та навчальної літератури.  ,  з них підручників 11989 прим.: для учнів 1-4-х кл. – 3945 прим., для 5-9 кл. – 5099 прим., для 10-11 кл. – 2945 прим.

Досягнення вихованців    
Щорічно учні ліцею приймають участь у міських олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н.р. учні ліцею посіли 32 призових місця: І місць - 8 , ІІ місць - 11, ІІІ місць – 13. У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учень 10 класу Антонов Артур виборов призові місця з 5-ти навчальних предметів (історія, математика, українська мова та література, російська мова та література, географія). Учень 8-Б класу Андрієвський Борис виборов призові місця з 7-ми навчальних предметів (математика, хімія, біологія, історія, інформатика, фізика, технічна праця).  Учениця 9 класу Апанасенко Олександра виборола призові місця з 4-х навчальних предметів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад (географія, українська мова та література, російська мова та література, правознавство).. Учні Первомайського ліцею № 7 стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії (Антонов Артур – ІІІ місце), з української мови та літератури (Антонов Артур – ІІІ місце), з біології (Андрієвський Борис – ІІІ місце).
Переможцями І етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН стали Гуторова Милана, учениця 11 класу, Деменкова Дарина, учениця 10 класу, Мерц Валерія, учениця 9 класу (керівник Мокляк Н.А.), Ковтун Дарина, учениця 10 класу (керівник Пурей Т.А.), які брали участь у ІІ етапі Конкурсу-захисту.
За підсумками ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Гуторова Милана, учениця 11-го класу, посіла ІІІ місце (керівник Мокляк Н.А.).У ІІ етапі  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ІІ місце посіла  учениця 4-Б класу Мороз Таміла (учитель Глагольєва М.О.).
У ІІ етапі  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Бондаренко Анастасія, учениця 7-Б класу, посіла ІІ місце та учениця 6-А класу Литвин Дарина посіла ІІ місце (учитель Каракуця Т.М.).
У ІІ (міському) етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» у номінації «Література» І місце посів учень 10-го класу Гоженко Богдан,  у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу Гоженко Б. виборов І місце та став переможцем на всеукраїнському рівні (учитель Гоженко В.В.). У номінації «Історія України і державотворення» І місце посіла учениця 7-А класу Білаш Дарина,  у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу Білаш Д. виборола ІІІ місце (учитель Білаш Т.О.).
 У обласному фестивалі комп’ютерної графіки та анімації серед учнів закладів освіти Харківської області І місце у номінації «Колаж» посіла учениця 9-го класу Овдієнко К., ІІ місце у номінації «Анімація» посів учень 10-го класу Гоженко Б., ІІ місце у номінації «Відеомонтаж» посів учень 9-го класу Орлов Д., ІІІ місце у номінації «Scratch-проекти» посіли учениця 5-А класу Глагольєва А. та учень 6-Б класу Гоженко А.  (учитель Білецька О.Л.).
У обласному конкурсі учнівських науково-дослідницьких робіт «Валеологічна культура – вибір ХХІ століття» учениця 11-го класу Переверзєва Софія посіла ІІ місце (учитель Мокляк Н.А.).
У IV Міжнародному міждисциплінарному конкурсі наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко з теми «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє» учень 10 класу Гоженко Богдан став переможцем і отримав диплом із відзнакою та грошову винагороду 1 тис. грн  у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти», підномінації «Кращі роботи учнів 9–11 класів» із творчою роботою «Гама почуттів із старого комоду» (учитель Булгакова В.М.).
16 листопада 2019  року Андрієвський Борис., учень 8-Б класу, з роботами «Гра «П’ятнашки»» та «Гра «Морський бій»», Гелла Максим, учень 9 класу, з роботою «Міні-фільм «Супер Платінум»», Норков Арсеній, учень 10 класу, з роботою «Навчальна програма з англійської мови для молодших школярів» були учасниками IV обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році (секція «Інформаційні технології»), що відбулась на базі ХНУ ім.. В.Н. Каразіна   (учитель Білецька О.Л.). Учні нагороджені дипломами департаменту науки і освіти ХОДА.
За результатами міського етапу ХVII Всеукраїнського турніру юних правознавців, який проходив у формі конференції, була відзначена команда учнів Первомайської ЗОШ № 7, учень 10-го класу Антонов Артур нагороджений у номінації «Кращий доповідач» (учитель Білаш Т.О.).
У міськрайонному конкурсі юних читців, присвяченому пам’яті Д.М.Журавльова Сургай Д., учениця 7-Б класу посіла І місце у номінації «Художній рівень виконання» та нагороджена дипломом за краще виконання у номінації «Культура мови та виконавської майстерності». Учениця 11 класу Антоненко В. посіла ІІ місце  у номінації «Виконавська майстерність» (учитель Булгакова В.М.).
У конкурсі з ІТ проектів та кіберспорту iTalent серед молоді віком до 19 років Норков Арсеній, учень 10-го класу, з робота "Тренажер з англійської мови Speak English" посів IV місце у номінації "Програмна розробка" (старша вікова група).
У ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія - 2020» для учнів 6 – 7-х класів учениця 6-А класу Дмитренко Ауріка посіла І місце.
У ІІ (міському) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед учнів (юнаків) старшої вікової групи закладів загальної середньої освіти команда школи посіла І місце (учитель Ємельянов О.О.) . 
У ІІ (міському) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед учнів (юнаків) старшої вікової групи закладів загальної середньої освіти команда школи посіла ІІ місце (учитель Ємельянов О.О.) . 
У ІІ (міському) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед учнів (юнаків) середньої вікової групи закладів загальної середньої освіти команда школи посіла І місце (учителі Ємельянов О.О., Побережнюк К.І.) . 
У міських змаганнях з настільного тенісу серед учнів ЗЗСО м. Первомайський учень 10-го класу Третяк Артем посів І місце (учитель Ємельянов О.О.) . 
У зональних змаганнях з настільного тенісу учень 10-го класу Третяк Артем посів ІІ місце (учитель Ємельянов О.О.) .
23 травня 2020 року відбувся Всеукраїнський онлайн-конкурс «Відун». Серед 325 переможців та призерів рій «Чайка» комунального закладу «Первомайський ліцей № 7 Первомайської міської ради Харківської області», який посів ІІ місце, ройовий Антонов А., учень 10 класу. 
У І (міському) етапі Всеукраїнського фестивалю "Молодь обирає здоров'я" команда школи "Енергія серця" (Бондаренко А., Веприцька А., Кравченко С., Дмитренко А., Олійник М., Шаламов С., Ярцев І.) посіла І У 2019 році учні нашого закладу освіти під керівництвом вчителя української мови та літератури Гоженко В.В. були учасниками освітнього проекту зі сталого розвитку для старшокласників  “Make Your Future Self” (Збудуй своє майбутнє). Команда ліцею потрапила до числа 15 команд, чиї проекти були профінансовані. Розроблено та реалізовано проект «Зона сталого відпочинку» (розроблено, облаштовано та марковано пішохідні маршрути, інформаційні стенди, зони відпочинку, місця для збору сміття на території паркової зони «Генеральська балка»).
 

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))

Архів записів