Четвер, 02.07.2020, 14:31
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

4-А клас

Вітаємо Вас на сторінці

4 – А класу

«Дружна сімейка»

Велика сила звички

07 грудня учні у інтегрованій грі  «Велика сила звички» повторили  складові здоров’я, вчилися визначати  позитивні та шкідливі звички,  формувати здорові установки і навички відповідальної поведінки, вчилися протистояти тиску однолітків, своєчасно  казати «ні» на пагубні пропозиції, контролювати свої вчинки вміння.

Мій рідний край — моя Харківщина

26 листопада учні взяли участь у  брейн-рингу «Мій рідний край — моя Харківщина», який сприяв розвитку бажання більше знати про обласне місто Харків, його історію, традиції.  Діти слухали гімн Харківської області, розповіли один одному про визначні місця міста Харкова, впізнавали відомі пам’ятники, назви заводів за їх описом, тлумачили назви міст Харківської області.

Наші досягнення

В класі стало традицією виставка досягнень учнів як індивідуальна так і групова. 19 листопада учні розповіли про свої захоплення та досягнення, вміння добиватися успіху у справах. Вирішено провести виховну годину про мрію кожного учня та майбутню професію.

Будь толерантним

До   Всесвітнього дня толерантності, що відзначається 16 листопада,  у формі зустрічі за круглим столом учні підготували та провели виховну годину «Будь толерантним». Глагольєва А. запропонувала учням навести асоціації до слова толерантність, діти познайомилися із тлумаченням цього слова в різних мовах (українській, англійській, французькій, китайській, арабській, перській) і знайшли спільне. Гелла А.  сама склала  кросворди та запропонувала  однокласникам під час роботи у групах розв’язати їх з метою з’ясування толерантних рис характеру людини. Орлова В. підібрала для аналізу ситуації з життя класу і провела гру «Добре чи погано». Після перегляду відео «Про Діму» діти склали «Сонечко толерантності» згадавши секрети спілкування, які допомагають людині в її житті. Ігрові вправи, під час заходу, сприяли набуттю толерантних рис характеру та поведінки.

Наша мова солов’їна

12 листопада учні класу прийняли участь у конкурсній  програмі  «Наша мова солов’їна»  Бесіда «Влучне слово» сприяла розвитку спостережливість учнів стосовно доречного вживання слів у своєму мовленні й мовленні своїх товаришів. Діти відгадували ребуси, пригадали письменників, які своєю творчість розкривають  багатство та милозвучність української мови, пригадали вислови видатних людей про нашу мову. У групах грали у гру «Живе прислів’я». Учні дійшли висновку, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава і її необхідно постійно вивчати, збагачувати свій словниковий запас.

Наші перемоги

17 листопада 2018 року пройшов ІІ (міський) етап XІХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Вітаємо ученицю нашого класу Воробйову Л. з ІІ місцем!

9 листопада 2018 року у Первомайській школі І-ІІІ ступенів №7 проведено І (шкільний) етап XІХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому прийняли участь три учениці нашого класу Воробйова Л.,Глагольєва А. Криловецька А. і зайняли всі призові місця.  

Воробйова Л. виборола перемогу  і представлятиме нашу школу у міському конкурсі!

Вітаємо всіх переможців! Бажаємо успіхів!!!

Екскурсія до поліції

9 листопада учні 4-А класу здійснили екскурсію до Первомайського відділу поліції, де старший інспектор ювенальної превенції капітан поліції Олександр Анатолійович Сало розповів учням про відповідальність неповнолітніх за правопорушення. Найбільш враження на дітей справили спецзасоби та зброя, якою користуються поліцейські. Бажаючі мали можливість одягнути на себе бронежилети, шолом та відчути себе у ролі справжнього захисника. Наприкінці екскурсії Олександр Анатолійович ознайомив із роботою чергової частини, куди надходить вся інформація про скоєні правопорушення та злочини, а діти  пригадали номер телефону телефону «102» та правила повідомлення інформації.

Осінні барви навколо нас

 Осінь щедра пора. Весело та цікаво  пройшла інтелектуальна гра «Осінні барви навколо нас». Учні разом з вчителем підготували драматизацію, загадки про осінні місяці та осінні явища, конкурси «Чорний ящик»,  «Ти мені, я тобі», «Найпрацьовитіші» , «Збирання врожаю», «Що з чого і для чого?», екологічна вікторина «Жива й нежива природа»,  ігри «Домалюй», «Відгадку покажи». В ігровій формі учні знаходили ознаки відмінності рослин восени порівняно з літом,  закріпили уявлення про екологічні зв'язки і залежності явищ та об'єктів живої природи.  

Подаруй добро

Учні продовжують  йти дорогою добра. За бажанням дітей в класі  два тижні проводилася гра  «Подаруй добро». Дітахи робили невеличкі подаруночки друг другу таємно так, щоб учень не здогадався хто саме робить йому добро. Діти отримали цінний досвід позитивних емоцій даруючи та отримуючи добро.  Приємно відзначити, що учні  і після цих заходів продовжують робити добрі вчинки і не тільки  таємно!   

Дорогою добра

4 жовтня проведено Всеукраїнський урок доброти "Дорогою добра", присвячений Всесвітньому дню тварин. Учні  виростили дерево, кореням якого є доброта (поповнили свій словниковий запас спільнокореневими словами),  працюючи в групах, вони пригадали риси доброї людини, а також зазирнули до своєї душі і  спробували знайти їх у себе. Вправа «Павутинка» показала, що учні класу вміють творити добро. Кожна дитина уявила себе чарівником та всі разом створили стежку доброти, де кожний висловив свої  бажання щодо чуйного ставлення до всього навколишнього світу. Сподіваюся, що всі побажання обов’язково здійсняться!

Свято «За честь школи»

21 вересня відбулося свято  відмінників. Похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні отримали Воробйова Луіза, Глагольєва Анжеліка, Кардава Марія, Коростельов Нікіта, Криловецька Альбіна, Кузьменко Ольга. 

Вітаємо і бажаємо творчих успіхів!

Навчальний проект

«Постаті, що подолали життєві труднощі»

 

21 вересня учні, працюючи в групах: «Знавці спорту», «Знавці мистецтва»,  «Знавці науки», користуючись різними інформаційними джерелами, ознайомилися з особистостями, які подолали життєві труднощі і досягли успіху. Під впливом  великої пошани до цих людей, учні  вирішили саморозвиватися для того,  щоб досягати успіхів у навчанні, розвитку, спілкуванні тощо.

Квіткові композиції до  Дня міста

14  вересня  учні класу Коростельов Нікіта, Косінов Тимофій, Лисіков Марк  разом з батьками  виготовили та представили квіткові композиції   «Квітуча Україна»  та «Україна у моєму серці»       Дякуємо батьками за допомогу!

День сталої енергії

14 вересня, в рамках проведення Дня сталої енергії,  учні класу пригадали  відновлювальні  джерела  енергії: енергією рухомої води, вітру, сонячного випромінювання; обґрунтували необхідність енергозбереження, використання відновлювальних джерел енергії;  ознайомилися з видами збереження та економного витрачання електроенергії, води, тепла.

Олімпійський  урок

10 вересня в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку до Дня фізичної культури і спорту в Україні учні 4 класу пригадали  історію виникнення та розвитку  олімпійських ігор, олімпійських чемпіонів,  змагалися у спортивних естафетах та  конкурсах.

Самоврядування

 На виховній годині учні обрали капітана класу та його помічника. Багато було пропозицій, але перемогли Кузьменко Ольга та Криловецька Альбіна. Учні  об’єдналися у п’ять груп і кожна команда обрала собі назву, створили емблему та придумали девіз.

Екскурсія до БДЮТ

7 вересня учнів  запросив до себе в гості Первомайський міський будинок дитячої та юнацької творчості. Діти познайомилися з керівниками гуртків,   напрямками та графіком роботи.   Керівники гуртків запросили учнів приходити на заняття гуртків.

День знань

Дзвінко та весело пролунав перший дзвоник закликаючи дітей до школи на перший урок за темою «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!» Кожний учень зазирнув до своєї душі і знайшов риси характеру, якими він зігріває своїх рідних, друзів  і Україну.

  Кожна дитина намалювала портрет найдобрішої людини і розповіла про неї. У багатьох дітей думки співпали і вони зобразили матусь, рідше – татусів, бабусь, вчителя, друга.

 Весь урок діти були активними діячами. Пересувалися по класу,  зупиняючись лише для вирішення певного питання, проблеми, наприклад, що таке доброта? Де її можна знайти, відчути? Чи приємно самому робити добро? Що для цього потрібно?

 Зацікавлено працювали у групах обговорюючи кольори та слова доброти, добрих героїв, добрі вчинки.

 У «хмаринках слів» знайшли прислів’я і пояснили їх значення.  Співали пісні про добро.

 Посадили сад добрих справ. Знайшли шляхи здійснення ще більше  добрих вчинків!!!

Допомога
Соціальна реклама

Таймер свободы )))

Архів записів