Первомайська школа № 7 - 4-Б клас

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

4-Б клас

ВАС ВІТАЄ 4 – Б клас!

Після літніх канікул радо зустрілися у нашому класі – веселі, активні, творчі, дружні діти. Ми завжди разом проводимо як шкільний так вільний час. Дуже любимо мандрувати і тому часто їздимо та ходимо  на екскурсії у цікаві міста.

4-Б найкращий в світі

Мов букет прекрасних квітів,

Як краплинки сонечка

У шкільних віконечках.

Всі ми дружні та веселі

Летимо на каруселі класного життя.

23 жовтня учні 2-А, 3-х та 4-Х класів здійснили поїздку до міста Харкова. Діти відвідали музей природи, кодитерську фабрику "Кондитер Т Престиж". Також була проведена екскурсія по Харкову. Діти отримали багато інформації про історію міста.

18 жовтня в школі був проведений Благодійний ярморок для військовослужбовців, що несуть службу в зоні АТО на сході України.

Щирі слова подяки батькам, які допомогли своїм дітям готувати солодощі.

14 жовтня - відзначають День захисника Вітчизни. В нашій школі були проведені змагання "Нащадкам козцької слави" команду нашого класу "Козаки-силачі" представили 9 хлопців : Могильний Гліб, Мутін Микита, Гоженко Андрій, Сумцов Герман, Аверін Данило, Іваненко Кирил, Картавцев Тимофій, Випирайло Ярослав, Плічюс Ігор. За результатами змагань були нагороджені грамотою.

Свято "День вчителя"

День вчителя в Україні траддиційно відзначають у першу неділю жовтня, тож  29 вересня  учні нашої школи привітали вчителів гарним концертом. Наш клас також подарував яскравий танок.

23 вересня 2017 року учні нашого класу відвідали  Харківський Державний цирк , а саме програму "Цирк на воді".

Свято "За честь школи"

21 вересня у школі відбулося традиційне свято "За честь школи". Серед найкращих учнів нашої школи, які показали високі результати у навчанні є наші хлопці: Вязовський Данііл, Мєдвєдєв Данііл. Директор школи, Галина Василівна ,вручила нашим хлопцям Похвальні листи.

День здоров*я

День міста учні нашого класу відзначили, взявши  участь у виставці квіткової композиції "Хай сонце і квіти всміхаються дітям" та легтоатлетичному пробігові "Біг для всіх". Участь у пробігові приймали такі учні: Гоженко Андрій, Мєдвєдєв Данііл, Сумцов Герман,Плічюс Ігор.

Перший урок був проведений  на тему "Україна - європейська держава"