Субота, 17.04.2021, 16:29
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

6-А клас

1 вересня - День знань в Україні

Традиційно новий навчальний рік розпочинається з Першого уроку.

У 6-А класі Перший урок пройшов за темою «Ми - українці, ми - європейці». Під час уроку школярі відповідали на запитання вікторини «Україна – моя Батьківщина», отримали знання про Європейський Союз та його символіку, прослухали Гімн Європейського Союзу – оду Шиллера «До радості» з 9 симфонії Бетховена, склали асоціативне гроно «Україна – Європа».

14 вересня відбувся конкурс букетів і композицій «Хай сонце і квіти всміхаються дітям». Творчо і натхненно підійшли до створення композицій: Данилець С., Малєєв Є., Овчарова О., Сучалкіна Я., Овсянніков Д.

15 вересня кандидати  на посаду голови Ради класу Овчарова Олеся та Юр'єва Анастасія проголосили свої програми. За бажанням учнів внесено було й інші  кандидатури. Після підрахунку голосів, оголошено переможця – Кравчук Валерія.  

16 вересня дівчатка нашого класу біля ДК «Хімік» танцем вітали первомайцев із Днем міста.

21 вересня відбулося свято «За честь школи». ВІТАЄМО відмінників навчання: Кононенко Владислава, Овчарову Олесю, Юр'єву Анастасію. Бажаємо значних злетів!!!

Учні нашого класу привітали колектив школи з Днем працівників освіти піснею "Вчителі". Караченцева Аліна оформила стіннівку "З днем вчителя".

Напередодні Дня захисника України відбулися спортивні змагання «Нащадки козацької слави». Команда класу «Хоробрі козаченьки» у складі: Якубський С., Якубський М, Олександров Д., Железнов М., Овсянніков Д., Малєєв Є., Шаповал Є. гучно і чітко виголосили девіз «За синє море, за жовте колосся боротися треба, щоб краще жилося». Наполегливо, дружньо і злагоджено, з бажанням пе­ремогти команда класу виконувала спортивні естафети. Дівчата підтримували хлопців «кричалками» і танцем. За результатами змагань команда посіла І місце.

Усі присутні отримали заряд бадьорості, гарний настрій і впевненість у своїх силах.

Висловлюємо подяку за організацію спортивних змагань судейській колегії, Раді школи, вчителю фізичної культури.

Наука. Красота. Солодощі… Такий маршрут екскурсії, яка відбулася 21 жовтня. Учні класу доторкнулися до науки у «ЛандауЦентрі» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, насолоджувалися красотою квіткових скульптур у Фельдман екопарку, отримали задоволення від ласощів, виготовлення яких бачили на власні очі. Екскурсія сподобалася всім.

Учні класу взяли участь у благодійному ярмарку. Всі зібрані кошти  (496 грн.25 коп.) підуть на лікування Артема Гриньова. 

За рішенням дітей гроші за збір макулатури (218 грн.) було вирішено  перерахувати також на підтримку Артема Гриньова. 

16 листопада – Міжнародний день толерантності. У класі була проведена година спілкування за темою «Що таке толерантність?». Учні класу з’ясували значення поняття «толерантність» та порівняли це розуміння із визначенням тлумачного словника, створили «Квітку толерантності», де кожна пелюстка – це риса толерантності. Також дітям була запропонована вправа, заснована на відвертості (тест «Чи толерантні ви до оточуючих?»). Мета вправи — визначення кожним учнем власної здатності бути толерантними. Адже важливо правильно оцінювати ситуацію, уміти передбачати наслідки деяких слів, висловів, учинків, бажати змінитися.

У рамках проведення тижня "Наш дім без насилля"  з учнями класу обговорювали це питання на годині спілкування. Школярі розширити знання щодо поняття „насильство”, сфокусувати увагу на актуальній проблемі людства. Після перегляду видео вчилися розрізняти види насильства та визначили правила "Зупинимо булінг разом".

1 грудня 2017 року учні класу взяли участь у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я». Команда учнів у складі: Овчарової О., Юр’євої А., Якубського С., Якубського М., Балакарєвої А., Скачко О., Кравчук В. пропагували здоровий спосіб життя серед дітей і молоді. Команда посіла І місце. Вітаємо!!!

08 грудня до Міжнародного Дня прав людини було проведено урок з учнями 6-А класу. Діти прослухали повідомлення про проголошення 10 грудня Днем прав людини, переглянули відеоролик «Конвенція ООН про права дитини» та ознайомилися із основними правовими документами та законами. Визначили свої права та розгадали кросворд, ключовим словом якого стало слово «Конституція».

25 січня 2018 року у класі відбулася година спілкування за темою «Я і мій характер». Учні, об’єднавшись у групи, вчилися визначати різницю між корисними та шкідливими звичками, аналізувати життєві ситуації та робити висновки. Вправа «Самооцінка» надала можливість визначити свої риси характеру, розподіливши їх на дві колонки, 1) риси характеру, яких я хотів би позбутись; 2) риси характеру, яких хотів би набути. Школярі зробили висновок, що у значній мірі характер людини залежить від самовиховання. Дисциплінованість, витримка, наполегливість формуються саме завдяки вольовим зусиллям людини.

  29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

Лекційна група учнів 6-А класу: Юр’єва А., Овчарова О., Подзірова А., Новікова М., Сучалкіна Я., Данілець С. інформували учнів школи про події, які відбулися 29 січня 1918 року на підступах до Києва, під станцією Крути; про героїзм та відданість Українській державі й національній ідеї; про перепоховання загиблих у Києві на високому дніпровському березі, неподалік могили першого українського князя Аскольда…

 

На Аскольдовій могилі

Поховали їх —
Тридцять мучнів-українців,
Славних молодих...

На Аскольдовій могилі
Український цвіт! —
По кривавій по дорозі
Нам іти у світ.

 

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, символ нескореного духу нашої нації.

Вічна слава героям Крут!

У конкурсі "Крок до зірок" наші дівчата отримали диплом за креативність. 

Рідний край пізнати, бажаємо більше знати…З таким девізом учні класу 19 травня відправилися на екскурсію до м. Дніпра. Екскурсовод познайомила школярів з історією міста. Ми відвідали Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова, де були в захваті від супутників та моделей ракетоносіїв, завітали до музею «Машини часу», але найбільше усіх вразила прогулянка на катері річкою Дніпро.

24 травня у нашому класі святкували Дні народження Скрипниченко Поліна та Овчарова Олеся. Ми також вітали усіх іменинників класу. 

 

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))

Архів записів