Середа, 12.08.2020, 01:06

6-А клас

Шановний  відвідувач нашої сторінки!

Вітаємо Вас!

Кожен день нашого життя насичений подіями, і ми хочемо розповісти Вам про це…

6А найкращий в світі

Мов букет прекрасних квітів,

Як краплинки сонечка

У шкільних віконечках

УВАГА! У зв’язку з технічними обмеженнями сторінки сайту, інформація про проведені заходи в класі буде поступово вилучатися. Переглянути всю інформацію без вилучень можна перейшовши  на сторінку Персонального сайту класного керівника Караченчевої Н.М.: З КЛАСОМ КЛАСНО. Розділи: НОВИНИ КЛАСУЕКСКУРСІЇФОТОМАТЕРІАЛИ.

Перший урок 2018/2019 н.р.

Святково і урочисто  пройшов  перший крок у 6А класі на тему : “Моя дивовижна Україна. Розкажемо Європі про себе”.  Метою уроку було сформувати комплексне уявлення про місце і роль нашої держави в сучасній Європі; допомогти учням усвідомити важливість європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї  народів, розвивати  пізнавальний інтерес до минулого і сьогодення рідного краю, виховувати почуття гордості за рідну землю, бажання приносити користь рідній країні. На уроці діти розв’язували цікаві кросворди, ребуси, давали відповіді на питання, виконували різні вправи та завдання, які поглиблювали їхні знання про багатство  і красу української культурної спадщини.

Для завантаження фото (Урочиста лінійка, перший урок) перейдіть за посиланням

Соціальна реклама