Первомайська школа № 7 - 6-Б клас
Вівторок, 20.08.2019, 07:39

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

6-Б клас

Вітаємо вас на сторінці 6-Б класу!

Світлий вересень знову скликає
В рідну школу своїх дітлахів.
І до книжки, до знань закликає,
Щоб учився тут кожен й мужнів.

Здрастуй, школо! Чекають уроки
І веселі перерви на нас.
Ми до знань робим впевнені кроки,
Переходимо з класу у клас.

1 вересня кабінет радісно розпахнув свої двері для 29-ти учнів: 15ти дівчаток та 14ти хлопців. Традиційно після святкової лінійки була проведена виховна година з теми: "Я - громадянин України!". Урок-квест спонукав дітей пригадати історію свого народу, постаті видатних українців, історію боротьби українського народу за свободу і незалежність, За маршрутним листом учні пройшли по станціям "Територія", "Історія", "Особистості", "Що для мене є Батьківщина". Наприкінці цікавого заняття кожен з учасників уроку-квесту отримав "Диплом справжнього українця".

Напередодні Дня міста у школі проводиться виставка букетів "Рідному місту присвячуєтся". Макаренко Віолетта, Сердюк Дарина та Левенець Єлизавета створили букет, який назвали "В Україні є місце для кожної дитини".

Самоврядування - важлива складова навчально-виховного процесу. Життя класу не складається лише з наказів вчителя, учні теж повинні приймати у ньому активну участь. 15 вересня у 6-Б клас пройшли вибори голови ради класу. Кандидати на це доручення представили однокласникам свої погляди на роботу в класі, після чого шляхом таємного голосування було обрано голову ради класу. Діти віддали більшість голосів Давидову Микиті, а його заступником було обрано Трофимова Олега. Вітаємо, хлопці! Сподіваємось на вашу відповідальність та співпрацю!

Навчання - нелегка праця. 22 вересня у школі вітали відмінників. 6-Б клас вітав відразу трьох хлопців - Андрієвського Бориса, Давидова Микиту та Трофимова Олега. Молодці, хлопці, так тримати!

Для виступу на концерті до Дня працівників освіти група дівчат та хлопців 6-Б класу готувалася ще з останіх днів серпня. Продумували кожну деталь - і мелодію для танця, і одежу для виступу, і навіть зачіски дівчатам. Як результат - чудовий виступ на сцені актової зали.

Давидов Микита та Задорожний Сергій тримають у руках заслужену нагороду - диплом команди за І місце у змаганнях "Шкіряний м`яч-2017". МОЛОДЦІ!!!

Суботу, 07 жовтня, 21 учень класу провели в активному відпочинку на екскурсії у м. Харків. Діти відвідали Фельдман-екопарк та кондитерську фабріку "Де-престіж". Екскурсовод у Фельдман-екопарку цікаво розповіла про життя тварин, а погода дозволила нам насолоджуватись найкрасивішими квітковими скульптурами на Балу хризантем. На кондитерській фабриці діти відвідали цех по виробництву зефіра та майстер-клас по виготовленню шоколадних цукерок. Під час показу виробництва зефіра екскурсовод докладно розповіла та показала, як зі звичайних яблук отримують смаколики. А у ході майстер-класу діти навчились не тільки виготовляти шоколадні цукерки, але й спробували власноруч розфарбовувати шоколадні форми. Цікава екскурсія не залишила байдужою жодну дитину. Більше фотографій можна отримати за цим посиланням.

14 жовтня у спортивіній залі школи відбулися спортивні змагання "Нащадки козацької слави". Команда хлопців у складі Давидова Микити, Овсянникова Яна, Андрієвського Бориса, Топчія Назара, Козлова Руслана, Задорожного Сергія та Рильцева Богдана змагалися з командами 5-А, 5-Б та 6-А класу. Серед конкурсів були вправи на вправність, уважність, ловкість та силу. У запеклій боротьбі загін 6-Б класу "Адреналін" посів почесне ІІ місце.  Весь час змагань хлопців підтримували вболівальниці-дівчата. І хоча команда не виборола повної перемоги, емоційні перегони сподобалися всім!

І знов дискотека! "Солодкий стіл" складався із піци, цукерок та гарного настрою.

Ми не дочекалися весни, і вирішили самі створити весняний настрій. Малювати квіти на снігу виявилось нелегким заняттям! Але важка робота була нагороджена подякою вчителів та гарним настроєм самих художників))

Привітання від хлопців до свята 8 березня.

Участь у фестивалі "Крок до зірок"

19 травня група учнів 6-Б класу відвідали м.Дніпро. Розпочалось знайомство з містом з цікавої автобусної екскурсіії центральними вулицями.  Біля Історичного музею діти завітали до скифських кам'яних споруд - баб, біля яких потрібно загадати найзавітніші бажання. У Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім.О.М.Макарова екскурсовод ознайомив учнів з першими супутниками та моделями ракетоносіїв, роз'яснив принципи роботи найперших та сучасних космічних апаратів. У музеї Машини часу "зазирнули" до епохи 70-80х років минулого століття. Діти не тільки подивились на автомобілі з колекції музею, а й мали змогу власноруч пограти у настільні ігри тих часів, доторкнутись до речей "з минулого" та послухати музику, під яку жили їх бабусі та дідусі. Ізюминкою екскурсії стала прогулянка на катері річкою Дніпро, яка тривала цілу годину. Ласкаві хвилі Дніпра та чудові краєвиди, які відкривались з катера, не залишили байдужим жодну дитину. Додому повертались з позитивними емоціями та сподіваннями, що всі бажання, що були загадані біля скифських баб, обов'язково здійсняться.

Всі фотографії в гарній якості можна скачати за посиланням ТУТ