Понеділок, 12.04.2021, 23:44
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Нас відвідали:
Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
norkovavalentina

6-Б клас

 (500x86, 15Kb)   

День знань в Україні

Традиційно новий навчальний рік розпочинається з Першого уроку. У 6-Б класі Перший урок пройшов за темою «Повага до європейських цінностей», що стало логічним продовженням уроку минулого року «Ми - українці, ми - європейці». Під час проведення уроку школярі повторили державні символи України і Європейського союзу, обговорили поняття «цінності», переглянули відеоролик «Які вони, європейські цінності» та склали ментальну карту.

Зробивши висновок «Європейські цінності – це цінності Людини. Європа не починається у Греції, Франції чи Великобританії. Європа починається із КОЖНОГО з нас», усі учні класу зайняли чітку позицію написав своє ім’я на аркуші «Я поділяю європейські цінності».

На завершення уроку школярі презентували свого друга, вручивши «цінність», яка притаманна йому. А також поділилися особистими життєвими цінностями, які визначають їх життя, відображають світогляд.

    (500x86, 15Kb)

Хай сонце і квіти всміхаються дітям

14 вересня 2018 року відбувся конкурс букетів і композицій «Хай сонце і квіти всміхаються дітям». Творчо і натхненно підійшли до створення композицій: Овчинникова Анастасія, Ярцев Ігор.  

    (500x86, 15Kb)

 

День сталої енергії

З метою ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховання свідомого споживача енергії у класі оголошено проведення Дня Сталої Енергії. 12 вересня 2018 року школярі дізналися, що Дні сталої енергії проводяться в усіх 28 країнах-членах ЄС; пригадали, що у школі проходять довготривалі проекти «Школа без сміття», «Здай батарейку, збережи планету»; переглянули мультфільми на тему енергозбереження, намалювали ілюстрації відповідної тематики.

       (500x86, 15Kb)

4 жовтня було проведено Урок Добра, на якому діти дізналися про  закони захисту тварин та поводження з домашніми та безпритульними тваринами.

 (500x86, 15Kb)

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.З метою забезпечення належного санітарного стану школи та паркової зони між 4-м та 6-м м\р учні нашого класу  прибирали пришкільну та паркову ділянки закріплені за нашим класом. Працювали весело та ефективно. Весела вдача та працьовитість учнів забезпечила гарний настрій та ефективну роботу. Діти старанно підмітали, загрібали, впорядковували територію. А після роботи, як не відпочити разом зі класом, якщо поруч дитячий майданчик?

 (500x86, 15Kb)

Напередодні Дня захисника України відбулися спортивні змагання «Нащадки козацької слави». Команда класу «Козаки» у складі: Шаламова С, Сліпухи М, Олійника М, Горішного М, Ярцева І гучно і чітко виголосили девіз"Ми-роду козацького діти, землі української цвіт ". Наполегливо, дружньо і злагоджено, з бажанням пе­ремогти команда класу виконувала спортивні естафети. Дівчата підтримували хлопців «кричалками» і танцем. За результатами змагань команда посіла II місце.

Усі присутні отримали заряд бадьорості, гарний настрій і впевненість у своїх силах.

Висловлюємо подяку за організацію спортивних змагань судейській колегії, Раді школи, вчителю фізичної культури.

 (500x86, 15Kb)

У рамках проведення тижня "Наш дім без насилля"  з учнями класу обговорювали це питання на годині спілкування. Школярі розширити знання щодо поняття „насильство”, сфокусувати увагу на актуальній проблемі людства.

 (500x86, 15Kb)

Виховна година на тему "Права людини"

17 грудня до Міжнародного Дня прав людини було проведено урок з учнями 6-Б класу. Діти прослухали повідомлення про проголошення 10 грудня Днем прав людини,  ознайомилися із основними правовими документами та законами, визначили свої права .

http://li-web.ru/

26 грудня 2018 для учнів 5-6 класів була проведена новорічна дискотека, де учні весело провели час. Вітаємо всіх з Новим Роком! З найкращими побажаннями!

http://li-web.ru/

3 січня 2019 року з учнями 6-Б класу був проведенний виховний захід на тему "Культура поведінки.Правила єтикету.", що сприяло вихованню та розвитку культури поведінки дітей. Також діти познайомилися з правилами єтикету.

6c220523e77f (435x30, 20Kb)

Виховна година на тему  "Моя Батьківщина-Україна"

14 січня 2019 року на виховній годині учні поглибили знання про культурну спадщину України і про звичаї українського народу

6c220523e77f (435x30, 20Kb)

Виховна година на тему "Бережи природу"

21 січня 2019 року на виховній годині учні 6-Б класу ознайомилися з правилами поведінки в природі.

6c220523e77f (435x30, 20Kb)

28 січня була проведена виховна година "Я та інші хлопчики і дівчата" з метою формування дружнього ставлення до представників протилежної статі, шанобливому ставленню до людей.

                                                                                            6c220523e77f (435x30, 20Kb)

4 лютого 2019 року була проведена виховна година "Я і підлітки іншоі раси" з метою ознайомлення учнів з різними культурами та національними відмінностями між людьми, та їх звичаїв та традицій.

  6c220523e77f (435x30, 20Kb)

Благодійний ярмарок

25 лютого 2019 року відбувся благодійний ярмарок, в якому взяли участь найактивніші учні класу (Шаламов С, Власова А, Овчинникова А, Триполка А, Базатина А, Подгорна А.). Було зібрано коштів на суму 277 грн. Дякуємо батькам за виховання небайдужості, співчуття та милосердя.

                                                                                                                                                     

                                                                                              

Нумо, дівчата!

04.03.2019 команда дівчат у складі :Базатіної А, Подгорної Д, Овчинникової А, Кравченко С, Алаєвої А, Сургай Д, Бокової А  змагалися з дівчатами інших класів, отримали димплом "Дружня Команда". Вітаємо наших дівчат!!!  А на наступний день на дівчат чекали подарунки.

 

Прибирання території

21 березня 2019 року своєрідним продовженням екологічного виховання учнів стало прибирання пришкільної території  учнями класу. Незважаючи на сильні пориву вітру, який розносив листя, дітям вдалося навести поряд. Усі працювали дружньо і натхненно! 

22 березня - Всесвітній день води

22 березня 2019 року учні класу самостійно провели годину спілкування за темою " 22 березня- Всесвітній день води".  Усі бажаючі отримали випереджальне завдання, підготувати інформацію про: утворення цього дня, цікаві факти про воду, водні ресурси України, вислови відомих людей про воду, прислів'я і приказки,. . Завершенням години спілкування стали запропоновані правила щодо економії води.

                                                                                                                                   8 квітня - Акція "Серце до серця"

8 квітня 2019 року відбувся благодійний ярмарок, в якому взяли участь  (Шаламов С, Власова А, Овчинникова Бондаренко А, Веприцька А.). Було зібрано коштів на суму 286 грн. Дякуємо батькам за виховання небайдужості, співчуття та милосердя.

               11 квітня - Міжнародний день визволення в*язнів фашистських концтаборів.

Була проведена виховна година з метою розширення знань про трагічні сторінки історії Другої Світової війни" та виховання в учнів активної громадської позиції та ненависті до фашизму.

12 квітня- Екскурсія до підприємства "Терра"

12 квітня 2019 року учні 6а та 6б класів відвідали ТОВ "Терра". Екскурсію для учнів провела технолог підприємства. Під час екскурсії учні довідалися про те, що ТОВ «Терра» успішно функціонує на ринку України вже понад 20 років і є одним з найпотужніших виробників круп'яних виробів. Найсучасніша компанія в Україні "Терра" застосовує інноваційні технології та використовує сучасне обладнання провідних виробників Німеччини, Італії і Франції, це дозволяє створювати продукцію, що відповідає світовим стандартам. Асортимент продукції ТОВ "Терра" нараховує понад 100 найменування каш, круп, пластівців.

Екскурсія для учнів розпочалася з ознайомлення з роботою виробничого цеху, де учням було презентовано можливості нової виробничої лінії, яка на очах у вражених дітей миттєво фасувала за допомогою робітників цеху крупу до пакетів. Також учням було продемонстровано процес контролю якості продукції у лабораторії підприємства та її зберігання на складах підприємства

 

18 квітня- День ЦЗ

     Згідно зі статтею 3 Конституції України життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов'язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами.

Цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

 На першому уроці була проведена виховна година  на якій учні 6-Б оволодівали навичками дій в екстремальних та неочікуваних ситуаціях. Під час проведення заходу  учні були ознайомлені з причинами виникнення небезпеки, пов*язаних з природою; про необхідні дії людей під час катастроф та аварій;про використання індивідуальних засобів захисту.  Також учні класу організовано діяли під час евакуації на подвір’я навчального закладу.

            Участь школярів в проведенні Дня цивільного захисту закріпило їх теоретичні знання та навчило діям в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя,

 

 

                                                                   

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))

Архів записів