Первомайська школа № 7 - 6-Б клас

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

6-Б клас

День знань в Україні

Традиційно новий навчальний рік розпочинається з Першого уроку. У 6-Б класі Перший урок пройшов за темою «Повага до європейських цінностей», що стало логічним продовженням уроку минулого року «Ми - українці, ми - європейці». Під час проведення уроку школярі повторили державні символи України і Європейського союзу, обговорили поняття «цінності», переглянули відеоролик «Які вони, європейські цінності» та склали ментальну карту.

Зробивши висновок «Європейські цінності – це цінності Людини. Європа не починається у Греції, Франції чи Великобританії. Європа починається із КОЖНОГО з нас», усі учні класу зайняли чітку позицію написав своє ім’я на аркуші «Я поділяю європейські цінності».

На завершення уроку школярі презентували свого друга, вручивши «цінність», яка притаманна йому. А також поділилися особистими життєвими цінностями, які визначають їх життя, відображають світогляд.

(500x86, 15Kb)

Хай сонце і квіти всміхаються дітям

14 вересня 2018 року відбувся конкурс букетів і композицій «Хай сонце і квіти всміхаються дітям». Творчо і натхненно підійшли до створення композицій: Овчинникова Анастасія, Ярцев Ігор.

День сталої енергії

З метою ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховання свідомого споживача енергії у класі оголошено проведення Дня Сталої Енергії. 12 вересня 2018 року школярі дізналися, що Дні сталої енергії проводяться в усіх 28 країнах-членах ЄС; пригадали, що у школі проходять довготривалі проекти «Школа без сміття», «Здай батарейку, збережи планету»; переглянули мультфільми на тему енергозбереження, намалювали ілюстрації відповідної тематики.

(500x86, 15Kb)

4 жовтня було проведено Урок Добра, на якому діти дізналися про  закони захисту тварин та поводження з домашніми та безпритульними тваринами.

(500x86, 15Kb)

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. А школа наш другий дім.  І у ньому має бути чисто та затишно.З метою забезпечення належного санітарного стану школи та паркової зони між 4-м та 6-м м\р учні нашого класу  прибирали пришкільну та паркову ділянки закріплені за нашим класом. Працювали весело та ефективно. Весела вдача та працьовитість учнів забезпечила гарний настрій та ефективну роботу. Діти старанно підмітали, загрібали, впорядковували територію. А після роботи, як не відпочити разом зі класом, якщо поруч дитячий майданчик?

(500x86, 15Kb)

Напередодні Дня захисника України відбулися спортивні змагання «Нащадки козацької слави». Команда класу «Козаки» у складі: Шаламова С, Сліпухи М, Олійника М, Горішного М, Ярцева І гучно і чітко виголосили девіз"Ми-роду козацького діти, землі української цвіт ". Наполегливо, дружньо і злагоджено, з бажанням пе­ремогти команда класу виконувала спортивні естафети. Дівчата підтримували хлопців «кричалками» і танцем. За результатами змагань команда посіла II місце.

Усі присутні отримали заряд бадьорості, гарний настрій і впевненість у своїх силах.

Висловлюємо подяку за організацію спортивних змагань судейській колегії, Раді школи, вчителю фізичної культури.

(500x86, 15Kb)

У рамках проведення тижня "Наш дім без насилля"  з учнями класу обговорювали це питання на годині спілкування. Школярі розширити знання щодо поняття „насильство”, сфокусувати увагу на актуальній проблемі людства.

(500x86, 15Kb)

Виховна година на тему "Права людини"

17 грудня до Міжнародного Дня прав людини було проведено урок з учнями 6-Б класу. Діти прослухали повідомлення про проголошення 10 грудня Днем прав людини,  ознайомилися із основними правовими документами та законами, визначили свої права .

26 грудня 2018 для учнів 5-6 класів була проведена новорічна дискотека, де учні весело провели час. Вітаємо всіх з Новим Роком! З найкращими побажаннями!

3 січня 2019 року з учнями 6-Б класу був проведенний виховний захід на тему "Культура поведінки.Правила єтикету.", що сприяло вихованню та розвитку культури поведінки дітей. Також діти познайомилися з правилами єтикету.