Первомайська школа № 7 - 6 клас

Вас вітає 6 клас!

На сторінці ви у нас!

Хочем ми Вас привітати,

І про клас наш розказати.

Про життя наше щоденне,

Про свята і повсякденне.

Вітаємо усих із початком нового навчального року!

1 вересня традиційно навчальний рік починається з Першого уроку, шо був присвячений темі "Моя Україна - вільна та незалежна країна"

28 вересня в нашій школі відбулося свято День Відмінника, де вітали та нагороджували солодкими подарунками всих відмінників школи.

В нашому класі він один - Гелла Максим.   Ми вітаємо його та бажаємо успіхів в наступному навчальному році!

30 вересня учні нашого класу привітали педагогічний колектив з Днем працівника освіти. З нагоди цього свята в стінах нашої школи відбувся святковий концерт.

4 жовтня вже традиційно в нашій школі відбувся танцювальний флешмоб, присвячений Дню Миру. Дівчата нашого класу також прийняли активну участь у заході.

8 жовтня учні нашого класу здійснили поїздку до міста Полтава. Ознайомилися з її багатовіковою історією, відвідали її найказковіші куточки. Побували на Круглій Площі з монументом Слави, відвідали садибу І.П.Котляревського, бачили Поле Полтавської битви, військові редути та братську могилу російських солдат. Дуже цікаво було відвідати осередок українського гончарства - Опішню, побачити опішненську кераміку та власними руками спробувати себе в ролі справжнього гончара. Та найбільше дітям сподобалася екскурсія до мальовничого селища Диканька, де все оповите духом Гоголівської казки.

13 жовтня 6 клас відсвяткував День Українського Козацтва. Дівчата подарували хлопцям приємні сюрпризи та завершилося свято солодощами, жартами та загадками.

14 грудня в нашій школі проходив фестиваль виступів агитбригад "Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ'Я", в якому прийняла участь і команда нашого класу "Пульс".

Команда посіла ІІ місце.  Вітаємо!  Молодці!

23 грудня в школі відбулися Новорічні ранки. Для учнів середньої ланки були організовані розважальні ігри та святкова дискотека.

13 січня 6 клас прийняв активну участь у загальношкільному благодійному ярмарку.До ярмарку готувалися не лише діти, а й їхні батьки. Покупцям пропонувалися кондитерські вироби, напої, попкорн, вироби з бісеру та невеличкі подарунки. По коридору линули апетитні запахи.

4 січня в школі відбулася зустріч випускників різних років. Учні підготували святковий концерт. 6 клас також прийняв участь у привітання випускників.

Вже доброю традицією в нашому класі стало святкування Дня Святого Валентина. Діти прикрашали клас, приймали участь у конкурсах, отримували подарунки та масу гарного настрою.

7 березня хлопці 6 класу вітали чарівних дівчат конкурсною програмою, невеличкими подарунками та солодкими призами.

З метою поглиблення знання учнів щодо надзвичайних ситуацій, їх типів, причин виникнення, ознайомлення з правилами поводження під час надзвичайних ситуацій та способами захисту від надзвичайних ситуацій 27 квітня в нашій школі відбувся день ЦО.

28 квітня з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці в нашому класі відбулася виховна година на тему "Моє здоров'я - найцінніше"