Неділя, 12.07.2020, 16:07
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Експеримент Всеукраїнського рівня за темою: "Електронний підручник для загальної середньої освіти&qu

Результати вибору проектів електронних підручників закладами загальної середньої освіти, що беруть участь в експерименті всеукраїнського рівня за темою "Електронний підручник для загальної середньої освіти (E-book for secondary edykation (EBSE)) серпень 2018 року - серпень 2021 року"

Положення про електронний підручник

Наказ Міністерства освіти і науки України №957 від 31.08.2018 "Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою "Електронний підручник для загальної середньої освіти (E-book for secondary edykation (EBSE)) серпень 2018 року - серпень 2021 року"

Наказ Міністерства освіти і науки України №1095 від 11.10.2018 "Про закупівлю комп'ютерного та мультимедійного обладнання для закладів освіти, що беруть участь в експерименті Всеукраїнського рівня за темою "Електронний підручник для загальної середньої освіти (E-book for secondary edykation (EBSE)) серпень 2018 року - серпень 2021 року"

 

ЕКСПЕРИМЕНТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ ЗА ТЕМОЮ «ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»

(E-book for secondary education (EBSE)

Навчання дітей XXI ст. має відповідати рівню розвитку науки і техніки, задовольняти потреби учасників освітнього процесу в якісному навчальному контенті й повсюдному доступі до нього.

Таке середовище дасть змогу формувати у школярів такі якості та вміння, як: працювати з даними, відомостями, обмінюватися результатами, формувати культуру електронного спілкування тощо.

Використання електронних підручників робить освітній процес гнучким і дозволить вчителю застосовувати інноваційні форми, технології навчання та підходи Нової української школи.

З 2018 року Первомайська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 є учасником експерименту всеукраїнського рівня з темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (E-book for secondary education (EBSE)

               Метою експерименту є створення в Україні передумов для розвитку системи виробництва якісного освітнього електронного контенту та забезпечення повсюдного доступу до нього здобувачів повної загальної середньої освіти.

                Завдання експерименту:

 • Розробити нормативно-правове та методичне забезпечення використання е-підручників як елементів цифрового освітнього середовища, процедур експертизи, відбору, фінансування й використання Національної освітньої електронної платформи.
 • Сформувати динамічну базу авторів та виробників е-підручників.
 • Здійснити апробацію нової процедури експертизи.
 • Здійснити апробацію нової моделі відбору е-підручників і формування державного замовлення на фінансування.
 • Підготувати здобувачів та вчителів до використання е-підручників в освітньому процесі.
 • Здійснити апробацію дослідних зразків е-підручників в умовах здобуття освіти учнями повної загальної середньої освіти.
 • Експериментально перевірити ефективність технологій використання е-підручників вчителями та здобувачів в освітньому процесі.
 • Розробити критерії результативності використання е-підручників в освітньому процесі.
 • Вивчити питання безпеки учасників освітнього процесу під час використання е-підручників.
 • Узагальнити результати дослідження та розробити стратегію подальшого впровадження е-підручників, Національної освітньої електронної платформи й відповідних нормативно-правових актів.
 • Розробити науково-методичні рекомендації для здобувачів і вчителів щодо використання е-підручників й Національної освітньої електронної платформи в освітньому процесі.

Очікуваним результатом експерименту є визначення доцільності й оптимальних форм для широкомасштабного впровадження інноваційних засобів ІКТ, дидактичних і навчально-методичних матеріалів, представлених у формі е-підручників й е-платформи, до освітнього процесу закладів повної загальної середньої освіти.

У рамках реалізації експерименту учитель початкових класів Обченко К.О. 5 грудня 2018 року була учасником тренінгу з навчання учителів початкових класів використання електронних підручників в освітньому процесі, який проходив на базі тренінг-центру «Учительська кав’ярня» (м.Київ).

Директор школи Терещенко Г.В. та заступник директора з НВР Білаш Т.О. 8 грудня 2018 року були учасниками воркшопу для загальноосвітніх навчальних закладів «Цифрова трансформація освітнього простору», який проходив на базі Новопечерської школи (м.Київ). У ході заходу відбулося знайомство з кращим досвідом використання ІКТ в навчальному процесі під потреби Нової української школи та онлайн освітньої платформи, відвідали демонстраційну сесію STEM-уроку, майстер-класи з використання цифрових технологій в освітньому процесі.

Наш заклад освіти долучився до вибору проектів електронних підручників для 1-го класу.

У червні 2019 року директор школи Терещенко Г.В., заступник директора з НВР Білаш Т.О., вчитель математики Пурей Т.А., вчитель початкових класів Обченко К.О. пройшли навчанні у рамках спецкурсу- тренінгу «Створення цифрових дидактичних матеріалів»


Електронні підручники

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/pidruchniki/elektronni-pidruchniki

https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/

Електронні версії підручників ТОВ «Ранок»

http://interactive.ranok.com.ua/course/group/pdrychniki

Конкурс електронних підручників (1 клас) https://lib.imzo.gov.ua/handle/123456789/943


У рамках реалізації експерименту всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти»(E-book for secondary education (EBSE)» учитель початкових класів Обченко К.О. 5 грудня 2018 року була учасником тренінгу з навчання учителів початкових класів використання електронних підручників в освітньому процесі, який проходив на базі тренінг-центру «Учительська кав’ярня» (м.Київ)

  

 


Експеримент всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти»(E-book for secondary education (EBSE)»

У рамках реалізації експерименту всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти»(E-book for secondary education (EBSE)» директор школи Терещенко Г.В. та заступник директора з НВР Білаш Т.О. 8 грудня 2018 року були учасниками воркшопу для загальноосвітніх навчальних закладів  «Цифрова трансформація освітнього простору», який проходив на базі Новопечерської школи (м.Київ). У ході заходу відбулося знайомство з кращим досвідом використання ІКТ в навчальному процесі під потреби Нової української школи та онлайн освітньої платформи, відвідали демонстраційну сесію STEM-уроку, майстер-класи з використання цифрових технологій в освітньому процесі.

  

 


 

Допомога
Соціальна реклама

Таймер свободы )))

Архів записів