Субота, 17.04.2021, 16:35
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Говорить профспілка

XXI звітно-виборна конференція Харківської обласної організації Профспілки

17 вересня 2020 року відбулася XXI звітно-виборна конференція Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Дотримуючись карантинних обмежень, майже 200 осіб зібралися у незвичному для таких заходів місці – стадіоні «Металіст».

Рід час роботи конференції були заслухані звіти про роботу організації, ревізійної комісії. В обговоренні взяли участь члени Центрального та обласного комітетів Профспілки працівників освіти і науки України, всі бажаючі учасники заходу.

Виступаючі зауважили, що «робота Харківської обласної організації Профспілки організована таким чином, що практично в будь-який час кожен із членів профспілки може отримати інформаційну, юридичну, моральну та і матеріальну підтримку».

Було зазначено, що в обласній організації усвідомлюють проблеми і виклики, які стоять перед Профспілкою, виявляють готовність до новацій та щиро прагнуть змін на краще.

Оцінивши роботу обкому як задовільну та затвердивши звіт ревізійної комісії, конференція перейшла до виборів керівників обласної організації.

На новий строк головою Харківської обласної організації Профспілки було обрано Лідію Миколаївну Дулуб, заступниками голови – Сергія Олеговича Борисенка та Ірину Володимирівну Медвідь. Т

Також було обрано новий склад обласного комітету, ревізійної комісії, представників до складу ЦК Профспілки та делегатів з’їзду Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

За інформацією – Харківської обласної організації Профспілки


Увага! На сайті Верховної Ради України опублікована ПЕТИЦІЯ щодо зняття з розгляду законопроекту "Про працю" (реєст. 2708).

Адреса петиції
HTTPS://ITD.RADA.GOV.UA/SERVICES/PETITION/INDEX/7274
Кожен з нас повинен проголосувати ПРОТИ прийняття антисоціального закону та розіслати це повідомлення якомога ширшому колу адресатів. Проект ЗУ "Про працю" 2708 ПОРУШУЄ не тільки права трудящих, а й національне законодавство, міжнародні зобов'язання України.
Не можна залишатися осторонь! Скажемо "НІ" бездумній руйнації трудового законодавства! STOP - трудовому рабству!


30.01.2020 у м. Харків пройшов Xl Пленум комітету Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України на якому обговорювалися питання: Про підтримку солідарних дій Профспілок, спрямованих проти законопроектів, які погіршують права і гарантії працюючих та молоді, що навчається. На пленумі було затверджено звернення учасників пленуму до очільників держави, Уряду, Верховної Ради України з вимогами не ігнорувати Конституцію України та не порушувати трудові й соціальні права людини.
Підтримати позицію Спільного представницького органу об'єднань профспілок, ЦК профспілки працівників освіти і науки України та висловити рішучій протест проти прийняття проектів законів "Про працю" (реєстр. 2708), "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)" (реєстр. 2681), "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо додаткових підстав для звільнення" (реєстр. 2584); вже прийнятого закону "Про повну загальну середню освіту" з його дискримінаційними та антиконституційними нормами.


Натисніть на зображення, щоб проголосувати

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))

Архів записів