Неділя, 05.07.2020, 16:53
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Говорить профспілка

Увага! На сайті Верховної Ради України опублікована ПЕТИЦІЯ щодо зняття з розгляду законопроекту "Про працю" (реєст. 2708).

Адреса петиції
HTTPS://ITD.RADA.GOV.UA/SERVICES/PETITION/INDEX/7274
Кожен з нас повинен проголосувати ПРОТИ прийняття антисоціального закону та розіслати це повідомлення якомога ширшому колу адресатів. Проект ЗУ "Про працю" 2708 ПОРУШУЄ не тільки права трудящих, а й національне законодавство, міжнародні зобов'язання України.
Не можна залишатися осторонь! Скажемо "НІ" бездумній руйнації трудового законодавства! STOP - трудовому рабству!


30.01.2020 у м. Харків пройшов Xl Пленум комітету Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України на якому обговорювалися питання: Про підтримку солідарних дій Профспілок, спрямованих проти законопроектів, які погіршують права і гарантії працюючих та молоді, що навчається. На пленумі було затверджено звернення учасників пленуму до очільників держави, Уряду, Верховної Ради України з вимогами не ігнорувати Конституцію України та не порушувати трудові й соціальні права людини.
Підтримати позицію Спільного представницького органу об'єднань профспілок, ЦК профспілки працівників освіти і науки України та висловити рішучій протест проти прийняття проектів законів "Про працю" (реєстр. 2708), "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)" (реєстр. 2681), "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо додаткових підстав для звільнення" (реєстр. 2584); вже прийнятого закону "Про повну загальну середню освіту" з його дискримінаційними та антиконституційними нормами.


Натисніть на зображення, щоб проголосувати

Допомога
Соціальна реклама

Таймер свободы )))

Архів записів