Вівторок, 07.04.2020, 11:30

Мала Академія наук

Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук

у 2012/2013 навчальному році

Дьякова Дар’я – 9-А клас – ІІІ місце – відділення: Літературознавство, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство», керівник учитель світової літератури Булгакова В.М.

Ткаченко Альона – 11 клас – ІІІ місце – відділення: Ландшафтознавство, секція «Науки про Землю», керівник учитель географії Галицька А.Д.

Переможці І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук

у 2012/2013 навчальному році

Дьякова Дар’я – 9-А клас – І місце – відділення: Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство», керівник учитель світової літератури Булгакова В.М.

Стецюра Юлія – 9-А клас – І місце - відділення: Мовознавства, секція російська мова, керівник учитель російської мови Анпілова С.Б.

Стрельнікова Ганна – 9-А клас – І місце - відділення: Хімії та біології, секція «Валеологія», керівник учитель основ здоров'я Оболенцева Т.О.

Ткаченко Альона – 11 клас – І місце – відділення: Ландшафтознавство, секція «Науки про Землю», керівник учитель географії Галицька А.Д.

Школа ОНЛАЙН