Неділя, 27.09.2020, 16:17

1 2 3 ... 68 69 »

В Україні 22 вересня відзначається День партизанської слави. Встановлено цей пам'ятний день указом    Президента України у 2001 році. Вперше свято відзначили 22 вересня 2001 року, у день 60-ї річниці       початку підпільно партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни. День партизанської слави     відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто суровий воєнний час боровся з фашистами в   глибокому тилу ворога.

Переглядів: 3 | Додав: E_L | Дата: 21.09.2020 | Коментарі (0)

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства в світі в Первомайському ліцею №7 проведено тиждень "Скажемо булінгу-Ні". Учні ліцею висловлювали свої думки на паркані "Стоп булінг".  Класні керівники провели індивідуальні бесіди "Запобігання булінгу в шкільному середовищі."

Переглядів: 9 | Додав: E_L | Дата: 20.09.2020 | Коментарі (0)

1 вересня розпочався новий навчальний рік.  Ліцей радісно зустрів першокласників. Урочиста лінійка відбулась  на подвір'ї ліцею для учнів перших та 11 класів. Директор Терещенко Галина Василівна привітала учнів педагогів та батьків із початком навчального року, побажала здоров'я та високих успіхів у навчанні. Свято пройшло у піднесенні атмосфері, першовересневим флешмобом відкрили день знань випускники та до них долучилися першокласники. Для учнів 2-10 класів відбувся святковий Перший урок, який підготували класні керівники ліцею.

... Читати далі »

Переглядів: 13 | Додав: E_L | Дата: 01.09.2020 | Коментарі (0)

Переглядів: 19 | Додав: E_L | Дата: 31.08.2020 | Коментарі (0)

Соціальна реклама