Первомайська школа № 7 - Новини
Вівторок, 15.10.2019, 16:35
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

1 2 3 ... 62 63 »


                    В наш час в Україні склалася загрозлива екологічна ситуація. П’ята частина її населення живе за умов, коли рівень забруднення атмосфери та ґрунту  значно перевищує гранично допустимі норми. Понад 160 тис. гектарів займають звалища сміття, бо щорічно в Україні утворюються близько 1 мільярда тон сміття.
Загальна захворюваність в нашій країні за останні 10 років зросла на 35%, удвічі зріс показник первинної інвалідності. Тривалість життя людей на 6 років нижча, ніж у більшості розвинутих країн.
                      Сьогодні підвищена увага приділяється  впливу людини на навколишн ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Додав: Nata0296 | Дата: 09.10.2019 | Коментарі (0)

 День працівників освіти 04 жовтня розпочався з приємних привітань працівників шкіл смайликами на повітряній кульці від чергових учнів на вході. Перерви були насичені подіями: відкрилась виставка квіткових композицій, для вчителів розігрувалась жартівлива лотерея та конкурс "Вгадай мелодію". На плакаті "Моєму вчителю бажаю" учні постійно писали побажання та привітання. Оформлена фотозона дозволила зафотографувати приємні моменти. Дискотека на великій перерві об'єднала учнів 7ї та 4ї шкіл. А після 4го уроку працівники, батьки та гості мали змогу подивитись святковий концерт.

   

... Читати далі »
Переглядів: 25 | Додав: E_L | Дата: 04.10.2019 | Коментарі (0)

        Відповідно до статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та у зв’язку зі зростанням кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин, в цьому році,  Міністерство освіти і науки України  вже вдруге   підтримало ініціативу благодійної організації «Щаслива лапа» щодо проведення у школах країни «Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню тварин який відзначають 4 жовтня.

     Долучилися до проведення Всеукраїнського уроку доброти учні 7а та 7б класів. Провести урок було вирішено 2 жовтня  на ... Читати далі »

Переглядів: 21 | Додав: маса | Дата: 03.10.2019 | Коментарі (0)

Команда нашої школи взяла участь у проекті зі сталого розвитку «Make Your Future». За умовами проекту 4 учнів та один учитель повинні були заповнити анкету та написати есе про екологічні проблеми свого міста. Наша команда складалася з вчителя – Гоженко В.В. та учнів – Довганич В., Гоженко Б., Замкова С., Колесник Д.  18 лютого організаторами проекту було оголошено 15 шкіл, що за результатами конкурсного відбору стали учасниками проекту. Загалом на конкурс надійшло 575 онлайн-заявок, однак, відібрано було лише 15.

14-17 березня перша група учасників проекту зустрітися на тренінгах зі сталого розвитку. Чотири дні учасники разом з тренерською командою провели у санаторії Пуща-Водиця під Києвом. Учасники з кожної школи безоплатно взяли участь навчанні на практичних тренінгах зі сталого розвитку та соціального проектування, отримали навчально-методичні матеріали й консультування. Окрім навчання, ще учні їздили на екскурсію до станції глибокого сортува ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: E_L | Дата: 02.10.2019 | Коментарі (0)

 З метою профорієнтації 28 вересня 8-Б клас у кількості 20 учнів відвідали IT-лабораторію "FabLab", розташовану на кафедрі інформатики та ІТ-технологій ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Лабораторія надає вільний доступ для ініціативних людей, студентiв, школярів до сучасного обладнання, що необхідне для технічної творчості – 3D принтерів, лазерних резаків, фрезерувальних станків, наборів і конструкторів Arduino, плат Raspberry і датчиків для IoT (Internet of Things), інших iнструментів та електронiки. Учні 8-Б класу на початку наукової екскурсії послухали невелику лекцію про необхідність навчання технологіям, після  чого ознайомились з деякими з них. Наприклад, на 3D-принтері надрукували невеличку фігуру, яку змоделювали за допомогою викладача. Запускали летючих маленьких дронів, які датчиками визначають перешколи попереду та змінюють напрямок руху. Здивуванням було, що та ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: E_L | Дата: 28.09.2019 | Коментарі (0)

 

Допомога
До уваги спонсорів

Таймер свободы )))
Архів записів