Первомайська школа № 7 - Переможці І етапу всеукраїнських учнівських олімпіад
Вівторок, 15.10.2019, 16:31
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці І етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

 Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2014/2015 навчальному році:

Українська мова та  література

6 клас

І місце – Марусич Ольга

ІІ місце – Левандовська Вікторія 

ІІІ місце – Гуторова Мілана

7 клас

І місце – Шевченко Євгенія

ІІ місце – Головко Кристина

ІІІ місце – Івакіна Марина

8 клас

І місце – Цвіркун Дарина

ІІ місце – Зима Валерія

ІІІ місце –Архіпова Дарина

9 клас

І місце – Вовнянко Олександр 

ІІ місце – Прохоренко Дар’я

ІІІ місце –Мальцев Ілля

10 клас

І місце  – Логвиненко Світлана

ІІ місце - Гончаренко Анастасія

ІІІ місце  – Сєнна Дарина

11 клас

І місце  –  Губська Світлана

ІІ місце  – Дьякова Дар’я

ІІІ місце  –Стецюра Юлія

 

Англійська мова

                             7 клас

І місце — Шевченко Євгенія

ІІ місце — Звягінцев Владислав

ІІІ місце — Оболенцев Данило

8 клас

І місце -  Цвіркун Дарина

ІІ місце – Степерєва Катерина

ІІІ місце – Тіняєв Микола

9 клас

І місце -  Вовнянко Олександр

ІІ місце – Прокопенко Дар’я

ІІІ місце – Засуха Катерина

10   клас

І місце -  Васильєв Ігор

ІІ місце – Логвиненко Світлана

ІІІ місце – Сєнна Дарина

11   клас

І місце -  Стецюра Юлія

ІІ місце – Дьякова Дар'я

ІІІ місце – Чурсинов Данило

Математика

5 клас

І місце – Тодоров Микита

ІІ місце – Рубан Катерина 

ІІІ місце – Алхімов Денис

6 клас

І місце – Гашутіна Єлизавета

ІІ місце – Грезнєва Марія

ІІІ місце – Антоненко Валерія

 

7 клас

І місце – Андрієвська Таїна

ІІ місце – Звягінцев Владисла

ІІІ місце – Мальцев Денис

 

8 клас

І місце – Цвіркун Дарина 

ІІ місце – Шендрик Діана

ІІІ місце – Дягілева Ірина

9 клас

І місце  – Вовнянко Олександр

ІІ місце – Сумець Максим

ІІІ місце  – Мальцев Ілля

10 клас

І місце  –  Сєнна Дарина

ІІ місце  – Назаренко Ксенія

ІІІ місце  – Логвиненко Світлана

11 клас

І місце  –  Чурсінов Данило

ІІ місце  – Холодна Ольга

ІІІ місце  – Ляхович Оксана

Фізика

         7 клас

І місце — Андрієвська Таїна

ІІ місце — Івакіна Марина

ІІІ місце — Головко Кристина

8 клас

І місце -  Цвіркун Дарина

ІІ місце – Зима Валерія

ІІІ місце – Таран Діана

9 клас

І місце -  Сумець Максим

ІІ місце – Черпак Анастасія

ІІІ місце – Черпак Олександра

10   клас

І місце -  Сєнна Дарина

ІІ місце – Логвиненко Світлана

ІІІ місце – Євстратьєва Анастасія

11   клас

І місце -  Холодна Ольга

ІІ місце – Ляхович Оксана

ІІІ місце – Ніжник Катерина

Астрономія

10 клас

І місце — Васильєв Ігор

ІІ місце —Сєнна Дарина

ІІ місце — Колєснікова Аліна

11  клас

 

І місце -  Чурсінов Данило

ІІ місце – Холодна Ольга

ІІІ місце – Сухомлін Клим

Інформатика

8 клас

І місце -  Удовідченко Ян

ІІ місце – Циганов Ростислав

ІІІ місце – Костін Владислав

9 клас

І місце -  Крайнов Богдан

ІІ місце – Мальце Ілля

ІІІ місце – Вовнянко Олександр

10   клас

І місце -  Васильєв Ігор

ІІ місце – Буняєв Ігор

ІІІ місце – Логвиненко Світлана

11   клас

І місце -  Чурсінов Данило

ІІ місце – Заікін Олексій

ІІІ місце – Дьякова Дарья

Хімія

7 клас

І місце – Сандакова Анна

ІІ місце – Мальцев Денис

ІІІ місце – Івакіна Марина

8 клас

І місце – Шендрик Діана

ІІ місце – Стєпєрєва Катерина

ІІІ місце – Зима Валерія

9 клас

І місце – Вовнянко Олександр

ІІ місце – Савченко Вікторія

ІІІ місце – Савченко Юлія

10 клас

І місце – Сєнна Дарина

ІІ місце – Євстратьєва Анастасія

ІІІ місце – Логвиненко Світлана

11 клас

І місце - Ляхович Оксана

ІІ місце - Заїкін Олексій

ІІІ місце - Холодна Ольга

Біологія

7 клас

І місце - Кобилинська Тетяна

ІІ місце - Хотинський Олександр

ІІІ місце - Андрієвська Таїна

8 клас

І місце            - Цвіркун Дарина

ІІ місце - Лапко Микита

ІІІ місце - Барибін Данило

9 клас

І місце            - Савченко Вікторія

ІІ місце - Прохоренко Дарья

ІІІ місце - Черпакк Анастасія

10 клас

І місце            - Сєнна Дарина

ІІ місце - Назаренко Ксенія

ІІІ місце - Логвиненко Світлана

11 клас

І місце            -Ляхович Оксана

ІІ місце - Суговдзь Ірина

ІІІ місце - Матвєєнко Лілія

Історія

7 клас

І місце - Звягінцев Владислав

ІІ місце - Головко Христина

ІІІ місце - Мальцев Денис

8 клас

І місце            - Цвіркун Дарина Вікторівна

ІІ місце - Пілюгіна Софія Андріївна

ІІІ місце - Троїцька Ксенія Артурівна

9 клас

І місце            -Вовнянко Олександр Сергійович

ІІ місце - Мальцев Ілля Олексійович

ІІІ місце - Крайнов Богдан Олександрович

10 клас

І місце            - Логвиненко Світлана Сергіївна

ІІ місце - Колєснікова Аліна Володимирівна

ІІІ місце - Євстратьєва Анастасія Вікторівна

11 клас

І місце            - Губська Світлана Вадимівна

ІІ місце - Гнилицька Тамара Сергіївна

ІІІ місце - Стецюра Юлія Олександрівна

Екологія

10 клас

І місце            - Логвиненко Світлана

ІІ місце - Сєнна Дарина

ІІІ місце - Васильєв Ігор

11 клас

І місце            - Ляхович Оксана

ІІ місце - Суговздь Ірина

ІІІ місце - Гнилицька Тамара

Економіка

9 клас

І місце            -Вовнянко Олександр

ІІ місце - Сумець Максим

ІІІ місце - Черпак Анастасія

10 клас

І місце            - Сєнна Дарина

ІІ місце - Васильєв Ігор

ІІІ місце - Логвиненко Світлана

11 клас

І місце            - Чурсінов Данило

ІІ місце - Холодна Ольга

ІІІ місце - Ляхович Оксана

Правознавство

9 клас

І місце            - Прохоренко Дарья

ІІ місце - Вовнянко Олександр

ІІІ місце - Мальцев Ілля

10 клас

І місце            - Логвиненко Світлана

ІІ місце - Євстратьєва Анастасія

ІІІ місце - Колєснікова Аліна

11 клас

І місце            - Гнилицька Тамара

ІІ місце - Губська Світлана

ІІІ місце - Стрєльнікова Ганна

Географія

7 клас

І місце            - Шевченко Євгенія

ІІ місце - Івакіна Марина

ІІІ місце - Подушкіна Анастасія

8 клас

І місце            - Мартиненко Максим

ІІ місце - Пилюгіна Софія

ІІІ місце - Зима Валерія

9 клас

І місце            - Сумець Максим

ІІ місце - Вовнянко Олександр

ІІІ місце - Мальцев Ілля

10 клас

І місце            - Логвиненко Світлана

ІІ місце - Гончаренко Анастасія

ІІІ місце - Сєнна Дарина

11 клас

І місце            -Стецюра Юлія

ІІ місце - Чурсінов Данило

ІІІ місце - Попов Сергій

Допомога
До уваги спонсорів

Таймер свободы )))
Архів записів