Первомайська школа № 7 - Переможці І етапу всеукраїнських учнівських олімпіад
Неділя, 15.12.2019, 09:10
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7




Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці І етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці І (шкільного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2015/2016 навчальному році

Українська мова та  література

6 клас

І місце – Антонов Артур

ІІ місце – Тодоров Микита

ІІІ місце – Рубан Катерина

7 клас

І місце – Переверзєва Софія

ІІ місце – Марусич Ольга

ІІІ місце – Білокінь Дар’я

8 клас

І місце – Шевченко Євгенія

ІІ місце – Головко Кристина

ІІІ місце – Івакіна Марина

9 клас

І місце – Цвіркун Дарина

ІІ місце – Зима Валерія

ІІІ місце – Дягілєва Ірина

10 клас

І місце  – Вовнянко Олександр

ІІ місце – Сумець Максим

ІІІ місце  – Савченко Вікторія

11 клас

І місце  –  Логвиненко Світлана

ІІ місце  – Назаренко Ксенія

ІІІ місце  – Ципишева Тетяна

Англійська мова

7 клас.

І місце –   Самилкін  Кирило

ІІ місце – Марусич   Ольга

ІІІ місце - Токарева   Анна

8 клас.

І місце –  Шевченко Євгенія 

ІІ місце – Звягінцев Владислав

ІІІ місце – Івакіна Марина

9 клас.

І місце –   Цвіркун   Дарина 

ІІ місце –  Мартиненко  Максим 

ІІІ місце – Костін  Владислав 

10 клас.

І місце –  Вовнянко  Олександр 

ІІ місце –  Крайнов  Богдан

ІІІ місце – Сумець  Максим 

11 клас.

І місце –  Васильєв  Ігор 

ІІ місце – Логвиненко  Світлана

ІІІ місце – Ципишева  Тетяна 

Російська мова та література

8 клас

І місце – Шевченко Євгенія

ІІ місце – Івакіна Марина

ІІІ місце - Головко Христина

9 клас

І місце – Цвіркун Дарина

ІІ місце – Архіпова Дарина

ІІІ місце -  Столяренко Сніжана

10 клас

І місце – Вовнянко Олександр

ІІ місце – Сумець Максим, Савченко Вікторія, Черпак Анастасія

ІІІ місце -  Крайнов Богдан

11 клас

І місце – Казаков Гліб

ІІ місце – Сєнна Дарина

ІІІ місце -  Колесникова Аліна

Хімія

7 клас

І місце – Гуторова Милана

ІІ місце – Черпак Микита

ІІІ місце – Марусич Ольга

8 клас

І місце – Івакіна Марина

ІІ місце – Головко Кристина

ІІІ місце – Звягінцев Владислав

9 клас

І місце – Тіняєв Микола

ІІ місце – Дягілева Ірина

ІІІ місце – Зима Валерія

10 клас

І місце – Савченко Вікторія

ІІ місце – Черпак Анастасія

ІІІ місце – Сумець Максим, Вовнянко Олександр

11 клас

І місце

  • Сєнна Дарина

ІІ місце

  • Логвиненко Світлана

ІІІ місце

  • Васильєв Ігор

Біологія

7 клас

І місце

  • Переверзєва Софія

ІІ місце

  • Марусич Ольга

ІІІ місце

  • Колдашева Ксенія

8 клас

І місце

  • Івакіна Марина

ІІ місце

  • Головко Кристина

ІІІ місце

  • Подушкіна Анастасія

9 клас

І місце

  • Цвіркун Дарина

ІІ місце

  • Тіняєв Микола

ІІІ місце

  • Мартиненко Максим

10 клас

І місце

  • Савченко Вікторія

ІІ місце

ІІІ місце

  • Черпак Анастасія
  • Сумець Максим

11 клас

І місце

  • Сєнна Дарина

ІІ місце

  • Казаков Гліб

ІІІ місце

  • Логвиненко Світлана

Історія

7 клас

І місце

  • Марусич Ольга

ІІ місце

  • Гуторова Милана

ІІІ місце

  • Переверзєва софія

8 клас

І місце

  • Шевченко Євгенія

ІІ місце

  • Івакіна Марина

ІІІ місце

  • Мальцев Денис

9 клас

І місце

  • Тіняєв Микола

ІІ місце

  • Мартиненко Максим

ІІІ місце

  • Столяренко Сніжана

                         10 клас

І місце

  • Вовнянко Олександр

ІІ місце

  • Крайнов Богдан

ІІІ місце

  • Черпак Анастасія

11 клас

І місце

  • Логвиненко Світлана

ІІ місце

  • Колєснікова Аліна

ІІІ місце

  • Сєнна Дарина

Екологія

                            10 клас

І місце

  • Сумець Максим

ІІ місце

  •  Савченко Вікторія

ІІІ місце

  • Демченко Валерія

11 клас

І місце

  • Логвиненко Світлана

ІІ місце

  • Сєнна Дарина

ІІІ місце

  • Назаренко Ксенія

Економіка

9 клас

І місце

  • Тіняєв Микола

ІІ місце

  • Стеценко Аліна

ІІІ місце

  • Бикус Анастасія

10 клас

І місце

  • Сумець Максим

ІІ місце

  • Мальцев Ілля

ІІІ місце

  • Савченко Вікторія

11 клас

І місце

  • Сєнна Дарина

ІІ місце

  • Петрішен Олександр

ІІІ місце

  • Пошенов Данило

Правознавство

9 клас

І місце

  • Столяренко Сніжана

ІІ місце

  • Тіняв Микола

ІІІ місце

  • Архіпова Дарина

10 клас

І місце

  • Сумець Максим

ІІ місце

  • Савченко Вікторія

ІІІ місце

  • Комісаренко Дарія

11 клас

І місце

  • Логвиненко Світлана

ІІ місце

  • Колєснікова Аліна

ІІІ місце

  • Ципишева Тетяна

Географія

 

7 клас

І місце

  • Марусич Ольга

ІІ місце

  • Токарєва Анна

ІІІ місце

  • Білокінь Дар’я

8 клас

І місце

  • Мальцев Денис

ІІ місце

  • Звягінцев Владислав

ІІІ місце

  • Кушнір Євген

9 клас

І місце

  • Пілюгіна Софія

ІІ місце

  • Цвіркун Дарина

ІІІ місце

  •  Тіняв Микола

                             10 клас

І місце

  • Сумець Максим

ІІ місце

  • Вовнянко Олександр

ІІІ місце

  • Крайнов Богдан

11 клас

І місце

  • Логвиненко Світлана

ІІ місце

  • Колєснікова Аліна

ІІІ місце

  • Євстратьєва Анастасія

Математика

 

5 клас

І місце – Гелла Максим

ІІ місце – Орлов Даніїл

ІІІ місце – Глущенко Ілля

6 клас

І місце – Антонов Артур

ІІ місце – Самойленко Катерина

ІІІ місце – Замкова Софія

7 клас

І місце – Глагольєва Вероніка

ІІ місце – Корнієнко Максим

ІІІ місце – Токарєва Анна

8 клас

І місце – Андрієвська Таїна

ІІ місце – Звягінцев Владислав

ІІІ місце – Кобилинська Тетяна

9 клас

І місце  – Зима Валерія

ІІ місце – Тіняєв Микола

ІІІ місце  – Дягілева Ірина

10 клас

І місце  –  Сумець Максим

ІІ місце  – Вовнянко Олександр

ІІІ місце  – Савченко Вікторія

11 клас

І місце  –  Васильєв Ігор

ІІ місце  – Казаков Гліб

ІІІ місце  – Сєнна Дарина

Фізика

 7 клас

І місце — Переверзєва Софія

ІІ місце — Білокінь Дар’я

ІІІ місце — Марусич Ольга

8 клас

 

І місце -  Звягінцев Владислав

ІІ місце – Колокольцева Руфіна

ІІІ місце – Кушнер Євген

9 клас

 

І місце -  Цвіркун Дарина

ІІ місце – Медведєва Світлана

ІІІ місце – Мартиненко Максим

10   клас

 

І місце -  Сумець Максим

ІІ місце – Вовнянко Олександр

ІІІ місцеКрайнов Богдан

11   клас

І місце -  Казаков Гліб

ІІ місце – Сєнна Дарина

ІІІ місце – Васильєв Ігор

Астрономія

10 клас

І місце — Вовнянко Олександр

ІІ місце — Черпак Анастасія

ІІ місце — Крайнов Богдан

11  клас

І місце -  Васильєв Ігор

ІІ місце – Євстратьєва Анастасія

ІІІ місцеСєнна Дарина

Інформатика

8 клас

 

І місце -  Звягінцев Владислав

ІІ місце – Кушнер Євген

ІІІ місце – Мальцев Денис

9 клас

І місце -  Удовідченко Ян

ІІ місце  - Воронцов Руслан

ІІІ місце – Циганов Ростислав

10   клас

І місце -  Крайнов Богдан

ІІ місце – Мальцев Ілля

ІІІ місцеСумець Максим

11   клас

І місце -  Васильєв Ігор

ІІ місце – Пошенов Данило

ІІІ місце – Лактіонова Яна

Інформаційні технології

8 клас

І місце -  Звягінцев Владислав

ІІ місце – Мальцев Денис

ІІІ місце – Юзифович Олександр

9 клас

І місце -  Удовідченко Ян

ІІ місце  - Глущенко Марк

ІІІ місце – Явтушенко Дмитро

10   клас

І місце -  Крайнов Богдан

ІІ місце – Сумець Максим

ІІІ місцеВовнянко Олександр

11   клас

І місце -  Васильєв Ігор

ІІ місце – Казаков Гліб

ІІІ місце – Пономарьова Аліна

Трудове навчання (технічна праця)

7 клас

І місце -  Троїцький Ілля

ІІ місце – Кравчук Олександр

ІІІ місце – Телега Олексій

8 клас

І місце -  Хотинський Олександр

ІІ місце – Мальцев Денис

ІІІ місце – Оболенцев Данило

9 клас

І місце -  Воронцов Руслан

ІІ місце – Барибін Данило

ІІІ місце – Жураковський Ілля

10 клас

І місце -  Луста Ігор

ІІ місце – Палагута Руслан

ІІІ місце – Лакуста Андрій

11 клас

І місце -  Сапєгін Микита

ІІ місце – Казаков Гліб

ІІІ місце – Васильєв Ігор

Трудове навчання(обслуговуюча праця)

7 клас

І місце – Антоненко Валерія

ІІ місце – Гашутіна Єлизавета

ІІІ місце -  Марусич Ольга

8 клас

І місце – Сандакова Анна

ІІ місце – Андрієвська Таїна

ІІІ місце – Кобилинська Тетяна

9 клас

І місце – Троїцька Ксенія

ІІ місце – Медведєва Світлана

ІІІ місце – Бондаренко Дар’я

10 клас

І місце – Савченко Вікторія

ІІ місце – Дьяконова Діана

ІІІ місце – Сірокурова Аделіна

11 клас

І місце – Дерев’янко Ольга

ІІ місце – Гончаренко Анастасія

ІІІ місце – Лактіонова Яна

Допомога
До уваги спонсорів

Таймер свободы )))
Архів записів