Первомайська школа № 7 - Переможці ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад
Вівторок, 15.10.2019, 16:40
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці

ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів:

Російська мова і література

1. Тертична Аліна - 10 кл, ІІ місце

2. Мунтян Катерина - 11 клас, ІІ місце

3. Логвиненко Світлана - 8-Б клас, ІІІ місце

4. Губська Світлана - 9-Б клас, ІІІ місце

(учителі Анпілова С. Б., Булгакова В. М.)

Географія

1. Плотніков Олександр - 10 кл, ІІ місце

2. Ткаченко Олена - 11 клас, ІІ місце

3. Стецюра Юлія - 9-А клас, ІІІ місце

(учитель Галицька А. Д.)

Технічна праця

1. Клацунов Олександр - 9-А кл, І місце

2. Кисляк Богдан - 11 клас, І місце

3. Вовнянко Ігор - 10 клас, ІІ місце

(учитель Ашихмін М. Д.)

Математика

1. Білецький Владислав - 10 кл, І місце

2. Сумець Максим - 7-А клас, ІІ місце

(учителі Пурей Т. А., Хітун Л. Д.)

Інформатика

1. Васильєв Ігор - 8 клас, І місце

2. Стрельнікова Ганна - 9-А кл, ІІ місце

2. Білецький Владислав - 10 кл, І місце

3. Виродов Костянтин - 11 клас, І місце

(учитель Білецька О. Л.)

Англійська мова

1. Васильєв Ігор - 8- кл, І місце

2. Білецький Владислав - 10 клас, І місце

3. Стецюра Юлія - 9-А клас, ІІ місце

4. Падалко Лариса - 11 клас, ІІІ місце

(учителі Кузьміна Е. А., Швецова О. В, Герасименко Ю. П.)

Фізика

1. Сумець Максим - 7-А кл, І місце

2. Сєнна Дарина - 8-Б клас, ІІ місце

3. Гранат Ян - 9-А клас, ІІ місце

4. Білецький Владислав - 10 клас, ІІ місце

3. Виродов Костянтин - 11 клас, ІІІ місце

(учитель Караченцева Н. М.)

Інформаційні технології

1. Білецький Владислав - 10 кл, І місце

2. Гнилицька Тамара - 9-А клас, ІІ місце

3. Виродов Костянтин - 11 клас, ІІІ місце

(учитель Білецька О. Л.)

Інформатика

1. Васильєв Ігор - 8 клас, І місце

2. Стрельнікова Ганна - 9-А кл, ІІ місце

3. Білецький Владислав - 10 кл, І місце

4. Виродов Костянтин - 11 клас, І місце

(учитель Білецька О. Л.)

Українська мова та література

1. Вовнянко Олександр - 7-Б клас, І місце

2. Губська Світлана - 9-Б кл, ІІІ місце

3. Падалко Лариса - 11 клас, ІІІ місце

(учителі Гоженко В. В., Луста Л. А., Каракуця Т. М.)

Економіка

1. Білецький Владислав - 10 клас, ІІІ місце

2. Виродов Костянтин - 11 клас, ІІ місце

(учитель Мокляк Н. А.)

Екологія

1. Виродов Костянтин - 11 клас, ІІІ місце

(учитель Мокляк Н. А.)

Історія

1. Губська Світлана - 9-Б кл, ІІ місце

2. Ткаченко Альона - 11 клас, ІІ місце

(учитель Коваленко О. О.)

Правознавство

1. Гнилицька Тамара - 9-А кл, ІІІ місце

2. Корнєва Ірина - 10 кл, І місце

3. Ткаченко Альона - 11 клас, ІІІ місце

(учитель Білаш Т. О.)

Біологія

1. Ляхович Оксана - 9-А кл, ІІІ місце

(учитель Мокляк Н. А.)

Фізична культура та спорт

1. Виродов Костянтин - 11 клас, ІІ місце

(учитель Подлєгаєва К. І.)

Допомога
До уваги спонсорів

Таймер свободы )))
Архів записів