Первомайська школа № 7 - Переможці ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад
Вівторок, 20.08.2019, 07:48
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці

ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів:

Географія

1. Сумець Максим - 8-А кл, І місце

2. Логвиненко Світлана - 9 кл, ІІІ місце,

3. Стецюра Юлія - 10 кл, ІІ місце,

4. Плотніков Олександр - 11 кл, ІІ місце

(учитель Галицька А. Д.)

Технічна праця

1. Библів Вадим - 9 кл, І місце

2. Сумцов Дмитро - 11 клас, ІІІ місце

3. Вовнянко Олександр - 8-Б клас, ІІ місце

4. Клацунов Олександр - 10 клас, ІІІ місце

(учитель Ашихмін М. Д.)

Обслуговуюча праця 

1. Довганич Марія - 9 клас, ІІІ місце. 

Математика

1.  Андрієвська Таїна, 6 клас, ІІ місце

2. Зима Валерія, 7 клас, ІІІ місце 

3. Чурсінов Данило, 10 клас, ІІ місце 

4. Білецький Владислав - 11 кл, І місце

(учителі Терещенко Г. В., Шевченко Н. О., Пурей Т. А., Хітун Л. Д.)

Англійська мова

1.Вовнянко Олександр - 8-А клас, ІІІ місце, 

2. Васильєв Ігор - 9 кл, І місце

3. Стецюра Юлія - 10 клас, І місце, 

4. Білецький Владислав - 11 клас, І місце

(учителі Кузьміна Е. А., Швецова О. В, Мітіна С. Л.)

Фізика

1. Сєнна Дарина, 9 клас, ІІ місце

2. Білецький Владислав - 11 клас, ІІ місце

(учитель Караченцева Н. М.)

Астрономія

1. Чурсінов Данило - 10 клас, І місце

2. Плотніков Олександр - 11 клас, ІІІ місце

(учитель Караченцева Н. М.)


Інформаційні технології

1. Крайнов Богдан - 8-Б клас, І місце

2. Васильєв Ігор - 9 клас, ІІ місце 

3. Білецький Владислав - 11 кл, І місце

(учитель Білецька О. Л.)

Інформатика

1. Васильєв Ігор - 9 клас, І місце

2. Чурсінов Данило - 10 кл, ІІ місце

3. Білецький Владислав - 11 кл, І місце

(учитель Білецька О. Л.)

Українська мова та література

1. Вовнянко Олександр - 7-Б клас, І місце

2. Дягілєва Ірина, 7-А кл, ІІ місце

(учителіь Гоженко В. В.)

Російська мова

1. Прохоренко Дар1я, 8-А клас, ІІІ місце

2. Логвиненко Світлана - 9 клас, ІІІ місце

3. Губська Світлана - 10 клас, І місце

(учителі Анпілова С. Б., Булгакова В. М.)


Економіка

1. Васильєв Ігор - 9 кл, ІІІ місце, 

2. Чурсінов Данило - 10 кл, ІІІ місце,

3. Білецький Владислав - 10 клас, ІІ місце

(учитель Мокляк Н. А.)

Історія

1. Вовнянко Олександр - 8-А клас, І місце,

2. Губська Світлана - 10 клас, ІІ місце,

3. Логвиненко Світлана - 9 клас, ІІ місце

(учителі Білаш Т. О, Коваленко О. О.)

Правознавство

1. Гнилицька Тамара - 10 кл, І місце

(учитель Білаш Т. О.)

Хімія

1. Сєнна Дарина, 9 клас, ІІІ місце

2. Білецький Владислав - 11 клас, І місце

(учитель Єрмакова К. І)


ІІ (міський етап) Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

Марусич Ольга  (5-А кл –ІІ місце), Головко Христина (6 кл. –ІІ місце), Дягілєва Ірина (7-А кл. –ІІІ місце), Сумець Максим (8-А кл. –І місце),  

Губська Світлана (11 кл. –ІІІ місце), Гаврильченко Євгенія (11кл. –ІІІ місце)

(Учителі Педан Т.П., Луста Л.А., Гоженко В.В., Каракуця Т.М.)


Конкурс читців, присвяченій пам’яті Д.Журавльова

Терентьєв Михайло (8-Б кл. –І місце), Грезнєв Олексій (10 кл. – диплом)

(Учитель Булгакова В.М.)

ХІ Всеукраїнський турнір юних математиків

Білецький Владислав (11 кл.), Кривопуст Анастасія (11 кл.),  Кушнер Наталія (11 кл.)  - ІІ місце

(Учитель Пурей Т.А.)

ІХ турнір юних географів

Стецюра Юлія (10 кл.), Гнилицька Тамара (10 кл.), Дякова Дар’я  (10 кл.), Чурсінов Данило (10 кл.), Ляхович Оксана (10 кл.) - ІІ місце

(Учитель Галицька А.Д.)

Міські змагання з л/а 4-х борства

Івакіна Марина  (6 кл.), Колокольцева Руфіна (6 кл.), Подушкіна Анастасія (6 кл.), Хітун Артем (7-А кл.), Костин Владислав (7-А кл.), Савченко Юлія (8-А кл.), Лакуста Андрій (8-Б кл.), Луста Ігор (8-Б кл.), Коваленко Єлизавета (9 кл.), Гончаренко Анастасія (9 кл.), Пошенов Данило (9 кл.) - ІІ  місце

(Учитель Зима А. І)

Міський фестиваль КВН

Стецюра Юлія (10 кл.), Стрельникова Ганна (10 кл.), Гнилицька Дар’я  (10 кл.), Матвеєнко Лілія (10 кл.), Гранкіна Анастасія (10 кл.), Грєзнев Олексій (10 кл.), Терентєв Михайло (8-Б кл.), Литвин Максим (8-Б кл.)  ІІІ місце


Допомога
До уваги спонсорів

Таймер свободы )))

Архів записів