Первомайська школа № 7 - Переможці та призери конкурсів, турнірів. Спортивні досягнення.
Неділя, 15.12.2019, 09:45
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7




Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Переможці та призери конкурсів, турнірів. Спортивні досягнення.

2015-2016 навчальний рік. 

Переможці та призери конкурсів

 

Назва конкурсу

ПІБ переможця

Клас

Місце

ПІБ учителя

Фестиваль ораторського мистецтва

Терентьєв Михайло

10

І

Луста Л.А.

УІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Гелла Максим

5

ІІІ

Педан Т.П.

Цвіркун Дарина

9-Б

ІІІ

Гоженко В.В.

Ципишева Тетяна

11

ІІ

Каракуця Т.М.

ХУІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Бондаренко Анастасія

3-Б

ІІІ

Стрельнікова В.О.

 

Переможці та призери турнірів

 

Назва турніру

ПІБ учнів

Клас

Місце

ПІБ учителя

Турнір юних правознавців

Вовнянко Олександр

10

І

Білаш Т.О.

Логвиненко Світлана

11

Казаков Гліб

11

Ципишева Тетяна

11

Турнір юних географів

Вовнянко Олександр

10

ІІІ

Галицька А.Д.

Демченко Валерія

10

Крайнов Богдан

10

Савченко Вікторія

10

Сумець Максим

10

 

 

Спортивні досягнення

 

Петришин Олександр – 11 клас – ІІ місце – обласні змагання з паурліфтингу

 

Бутирін Роман – 9-Б клас – ІІ місце – чемпіонат України серед юнаків з паурліфтингу

 

 

 

ІІ (міський) етап малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед команд учнів 3-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

м. Первомайський

ІІ місце

  1. Давидов Микита – 4-Б клас
  2. Колокольцев Денис – 4-А клас
  3. Якубський Михайло – 4-А клас
  4. Юдін Микита – 4-Б клас
  5. Задорожний Сергій – 4-Б клас
  6. Рубащенко Микита – 4-Б клас
  7. Сердюк Дарина – 4-А клас
  8. Левенець Єлизавета – 4-Б клас
  9. Юдіна Валерія – 4-Б клас
  10. Новикова Єва – 4-Б клас
  11. Макаренко Віолетта – 4-Б клас
  12. Ільїна Віолетта – 4-Б клас
  13. Кийко Милана – 4-Б клас
  14. Лактіонова Діана – 4-Б клас
  15. Печериця Олеся – 4-Б клас

 

 

ІІ (міський) етап малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед команд учнів 5-6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

м. Первомайський

І місце

  1. Стеценко Вікторія – 5 клас
  2. Татьянко Софія – 5 клас
  3. Лук’янченко Тетяна – 5 клас
  4. Колокольцев Давид – 5 клас
  5. Сумцов Іван – 5 клас
  6. Лисокобилка Дмитро – 5 клас
  7. Колокольцева Анжела – 6 клас
  8. Алхімова Анна – 6 клас
  9. Колєсник Дарина – 6 клас
  10. Довганич Валерія – 6 клас
  11. Артамонова Вероніка – 6 клас
  12. Алхімов Денис – 6 клас
  13.  Гоженко Богдан – 6 клас
  14. Лук’янченко Ілля – 6 клас
  15. Миргород Валентин – 6 клас
  16. Михалко Денис – 6 клас
  17. Носов Артем – 6 клас
  18. Федоренко Данило – 6 клас 
Допомога
До уваги спонсорів

Таймер свободы )))
Архів записів