Первомайська школа № 7 - Поради учням та батькам
Неділя, 15.12.2019, 10:39

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Поради учням та батькам

"Поради батькам, як зацікавити дітей читанням"

Картинки по запросу КНИГИ КАРТИНКИ

КНИГИ, ЯКІ ВАРТО ПРОЧИТАТИ

Одразу попереджаємо: ми відібрали книги про школу, щоб учні не дуже глибоко "занурювались" у світ пригод, легко змогли потім повернутися до диктантів та задач.
Маленьким школярам неодмінно варто прочитати «Меховой интернат» Едуарда Успенського: дівчинка Люся влаштовується вчителькою до школи, де навчаються звірі - вовк, білка, барсук, кріт, горностай… І навіть тушканчик! Ну або ж класику - «В країні невивчених уроків» Лії Гераскіної. Майже кожний зможе відчути душевний біль головного героя: «Мама сердиться на мене за те, що я більше люблю цвяхи, ніж підручники. А хто винен? Авжеж, не я, а підручники. Не треба бути такими нудними».

Для старших школярів дуже радимо книгу білоруських письменників Євгенії Пастернак та Андрія Жвалевського «Я хочу до школи!». Це історія про школу №34, де немає паралельних класів й інших шкільних нудностей, а є по-справжньому класні штуки - наприклад, екскуріия на Еверест. Алу у якийсь момент школярі дізнаються, що школа закривається. І всі вони проти!
А дорослим можна спробувати почитати «Клас корекції» Катерини Мурашової: повість про життя 7 «Є» - класа, де навчаються діти з обмеженими можливостями.

Твори про дітей:
Виктор Гюго "Козетта", "Гаврош", Бернет Ф. "Маленький лорд Фаунтлерой", "Маленькая принцесса", Марк Твен "Приключения Тома Сойера","Приключения Гекльберри Финна"