Вівторок, 13.04.2021, 00:18
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Нас відвідали:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про бібліотеку

Бібліотека комунального закладу "Первомайський ліцей №7

Первомайської міської ради Харківської області"

 

похожее изображение

 

Бібліотека - одна з найважливіших ділянок роботи закладу освіти. Усю свою роботу бібліотекар спрямовує на забезпечення навчально-виховного процесу всіма формами та методами бібліотечного  та інформаційного обслуговування.

   

 

Сучасна  бібліотека ліцею - інформаційний центр навчального закладу, мета якого - забезпечити інформаційні потреби й запити учнів і вчителів. Бібліотечний центр сприяє розвитку навчально-виховного процесу, забезпеченню базового рівня освіти,  спільно з педагогічним колективом виконує  основні завдання, які сприяють реалізації державної політики в галузі освіти.

/Files/images/libstruct.jpg

Історія бібліотеки Первомайського ліцею №7 бере початок з 1 вересня 1988 року. Бібліотека разташована на другому поверсі ліцею. Найголовніша цінність бібліотеки - книги. Основний бібліотечний фонд 10880 примірників, фонд підручників складає 14103 примірника, аудіовізуальні документи та електронні видання - 30. До послуг читачів складено алфавітний та систематичний каталоги, картотеки газетних та журнальних статей. Бібліотека оснащена компьютером та підключена до мережі Інтернет.

Зайдіть на перерві або посля уроків в бібліотеку. Допитливі оченята читачів шукають для себе щось нове, раніше незнайоме. Та на допомогу їм приходить довідкова література. Це незвичайний фонд бібліотеки, розташований зручно,  тільки треба простягнути руку. В довідковій літературі учні находять потрібну інформацію , завдяки одержаним знанням на бібліотечних уроках. Невичерпними джерелом інформації для читачів є також  фонд періодичних видань. Це дитячі журнали та газети, які зберігаються протягом п'яти років у фонді бібліотеки.

  Загальні відомості про бібліотеку.

Назва закладу: Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 7  Первомайської міської ради Харьківської області"

Адреса (телефон): м.  Первомайський, м-н 4, тел. 3-23-45

Директор закладу:   Терещенко Галина Василівна

Завідувач бібліотеки:   Борзенкова Алла Вікторівна

Дата заснування бібліотеки:   1 вересня 1988 року

 

Бібліотека працює:

Понеділок - п'ятниця з 8 год. 30 хв. до  17.00 год.

Перерва: з 12.00 год. до 12 год. 30 хв.

Вихідні: субота, неділя.

 

Основні показники діяльності бібліотеки:

Основний  бібліотечний фонд на 01.09.2020 р.

І. Загальний фонд бібліотеки - 24983 прим.

ІІ. Фонд підручників - 14103 прим.

ІІІ. Періодичні видання - 20 прим.

Облікова документація бібліотеки:

Картинки по запросу учетной документации БИБЛИОТЕКИ КАРТИНКИ

Інвентарні книги №№1 - 4

Сумарні книги:  №1 (книжковий фонд), №2 (фонд підручників)

Щоденник роботи бібліотеки

 

Структурні підрозділи бібліотеки:

- книгосховище для художньої та  галузевої літератури;

- книгосховище для підручників;

- абонемент та читальна зала

Основні функції  шкільної бібліотеки:

- популяризация літератури;

- довідково-інформаційне обслуговування користувачів;

- всебічне сприяння підвищенню професійної, педагогічної майстерності вчителів шляхом популяризації педагогічної літератури та надання інформації про неї;

- виховання  у учнів інформаційної культури.

 

Основні напрямки роботи:

• Бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу ліцею;

• Виховання у школярів інформаційної культури, культури читання, формування вмінь користуватись бібліотекою, її послугами;

• Работа з популяризації літератури, задоволення інформаційних потреб книгокористувачів; 

• Довідково-бібліографічне обслуговування читачів;

• Забезпечення учнів та вчителів підручниками та літературою;

• Збереження та поповнення книжкового фонду.

 

Щорічно здійснюється передплата журналів для учнів.

На 2021 рік здійснено передплату дитячих газет та журналів (за благодійні батьківські внески):

     Газети:

1. "Журавлик";       2. "Задавака".

      Журнали:

 1. "Весела перерва";  2. "Веселі уроки" ;  3. "Вечірня казка;  4. "Джміль";  5. "Колосок";  6. "Колобочок";

 7. "Котэлло";  8. "Маленький розумник";  9. "Маленька фея";  10. "Однокласник" ;  11. "Паросток";    

 12."Пізнайко";  13. "Розумашки";  14. "Саша та Маша";   15.  "Сашка";    16.  "У світі казок";   17.  "Яблунька". 

     Дитяча періодика якісна в наш час за друком, цікава за змістом та може задовольнити потреби найрізноманітніших читачів. Якщо коротко охарактеризувати сучасні дитячі журнали, достатньо сказати: інновація, розвиток, гра.

   Газета "Журавлик" - щомісячна всеукраїнська газета просвітницького характеру. Шпальти газети наповнюються матеріалами, поданими переважно дописувачами, серед яких учні шкіл, вчителі, студенти, письменники, журналісти. Газета має постійні рубрики:"Творчість наших читачів", "Народжені в Україні", Без знання минулого немає майбутнього", "Сторінки історії", "Сторінка для наймолодших!"Сонечко"", "Свята, традиції та звичаї","Культура української мови".

    Газета "Задавака" - Кольоровий тижневик для дітей 8-14 років. За допомогою "Задаваки" ви знайдете собі друзів, пізнаєте багато цікавого і корисного, отримаєте поради і допомогу у підготовці домашнього завдання.

  "Джміль" - мистецький розвивальний журнал для допитливого та молодшого шкільного віку. Він цікавий не лише дітям, але їх батькам, вчителям, вихователям. Кожна сторінка журналу навчає , розвиває і виховує, робить це в легкій і ігровій формі. Головний герой Джмелик зі своїми друзями знайомить малюків з цікавинками живопису, музики, літератури, вчить розуміти гармонію в законах природи, самостійно міркувати, ставити запитання, знаходити відповіді і робити висновки.

   "Весела перерва" - журнал-помічник для учнів 4-11кл. Фізика і хімія в коміксах. Реферати та підготовка до ЗНО. Поради психолога, сторінка для дівчат. Антисуржик "Як козаки мову визволяли!", тренінг знавців "Що? Де? Коли?".  Програмування для юних айтішників, досліди. Англійські граматичні ігри та швидке вивчення англійської тощо.

  "Веселі уроки" - пізнавально-гумористичний журнал для учнів 4-11 класів. Ігрове навчання, уроки ерудитів, кросворди та ребуси з різних предметів, весела фізика, підказки з української, наукові приколи, моделювання, тест "IQ" на перерві, конкурси, розвивальна англійська тощо.

   "Вечірня казка"- журнал для дітей, їх батьків, бабусь і дідусів. Добрий Домовичок що живе на його сторінках запрошує читача у таємничий світ чудес, щоб розказати казку (українську народну, сучасну авторську. народів світу), розмалювати ілюстрацію. розв'язати кросворд, посміятися з коміксу, розгадати загадку. натрапити на забави та інші речі, які дуже подобаються дітям.

   "Колобочок" - щомісячний журнал для молодших школярів. Містить різноманітні матеріали, спрямовані на розвиток пізнавальних, творчих здібностей у дітей. У ньому публікуються відомі українські дитячі письменники. Журнал багато й гарно ілюстрований. Щономера у ньому крім тематичних матеріалів до різноманітних державних та народних свят і пам'ятних дат, друкуються казки, вірші, лічилки, загадки, сторінка англійської мови, вміщуються цікаві ігрові завдання, кросворди, саморобки з паперу, розмальовки тощо.

   "Колосок" - український щомісячний повнокольоровий науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва. Основна тематика видання - природознавство як інтегрований комплекс дисциплін. Матеріали журналу присвячені різноманітним явищам живої природи, нових відкриттів в науці і техніці, науковим загадкам і цікавим дослідженням у відповідних галузях знань. Рубрики журналу: "Наука і техніка", "Жива природа", "Земля і Всесвіт", "Проєкти "Колоска"", "Колоскові уроки". Журнал висвітлює інформацію щодо Міжнародного природничого конкурсу "Колосок". 

  "Котэлло" - познавательный журнал с массой превосходных фотографий, коллажей и тематических иллюстраций. Весь удивительный мир кошек - рассказ о породах, любопытные факты и исторические рубрики, а также конкурсы среди читателей, тесты и море развлечений! На его страницах вы найдете много полезной и интересной информации о ваших любимых друзьях - кошках.

   "Маленький розумник" і "Маленька фея та сім гномів" - журнали, що виходять щомісяця, від 5 до 9 років. Провідниками по сторінках цих  пізнавальних журналів є Маленький розумник та Маленька Фея. Вони висвітлюють тему кожного номера і допомагають впоратися з його завданнями. Журнали містятьцікаві художні твори, математичні мовні вправи та завдання на розвиток логічного мислення, уваги, творчості. У кожному випуску традиційно є іграшки - саморобки.

  "Однокласник" - сучасний інформаційно-розважальний щомісячний журнал для підлітків. На своїх сторінках "Однокласник" намагається охопити і максимально розкрити той широкий спектр проблем, які хвилюють читачів у "незвичайному "віці від 12 до 16 років: шкільне життя, психологічний розвиток особистості, соціальна адаптація, спілкування з однолітками, кохання, дружба тощо. Разом з тим журнал популяризує сучасну українську літературу - кожен номер містить свій літературний додаток "Літературний Однокласник". Журнал поєднує у собі насичені інтелектуально-публіцистичні матеріали, розважальні статті.

   "Паросток" - український екологічний науково-художній журнал. У більшості своїх матеріалів показує красу природи, розповідає про мальовничі куточки України та усіх континентів, публікує цікаві статті про рослини, тварин. Діти діляться історіями про домашніх улюбленців.

    "Пізнайко" - найкращий український розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років. Виходить щомісяця. Перше, що впадає у вічі - популярні герої на обкладинці та вказана тема журналу (кожен випуск - тематичний). Журнал містить кілька різних вставок. Одна з них - вкладка з доклейками, що містить саморобні об'ємні деталі до матеріалів номеру. Читачі знайдуть тут багато яскравих ілюстрацій, цікавих оповідок, розмальовок та саморобок.

   "Розумашки" - журнал розрахований на читачів від 6 років. Матеріал подається доступною для дитини мовою та оздоблений оригінальними малюнками. Ігрові завдання, кросворди та саморобки формують емоційний інтелект, уважність, розвивають логічне мислення та дрібну моторику рук. Художньо - публіцистичні тексти й дитячі оповідання формують навички читання та грамотного письма, стимулюють розвиток фантазії, заохочують до пізнання довколишнього світу .Журнал виходить друком з 2016 року.

    "Саша и Маша" - это развлекательный, познавательный журнал для мальчишек и девчонок 5-8 лет. В каждом номере подарок - 3Д игрушка и увлекательные путешествия вокруг света с героями журнала. А также увлекательные комиксы, невероятные лабиринты, задания для настоящих следопытов и удивительные приключения. Приглашаем играть, отгадывать, путешествовать вместе с Сашей и Машей.

   "Сашка" - щомісячний пізнавально-розважальний журнал. Дорогий, читачу! Сашка, Наташка, котик-Черепашка і Сонях з радістю запрошують тебе до захопливої подорожі сторінками журналу. Для тебе: 24 сторінки цікавинок, 8 рубрик різної тематики, розмальовки, розіграші та конкурси.

  "Яблунька" - Розвивально-пізнавальний журнал для дітей українською мовою. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на "Веселій кухні", фото та листи твоїх ровесників, адреси для листування у рубриці "Шукаю друзів". Вікторини, ігрові завдання з призами для тебе та подарунками для батьків і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам.

    "У світі казок" - цікаві казочки українською мовою, у зручному міні форматі, як народні, так і літературні. Усі видання ілюстровані чудовими яскравими малюнками, які стануть до вподоби дошкільнятам та дітям молодшого шкільного віку. Виходить щомісяця.

 

     

 

                                      Картинки по запросу журнал колосок картинка                                                                          

похожее изображение                           

  

 

Інформація про передплату періодичної літератури на 2020 рік (за благодійні батьківські внески)

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))

Архів записів