Вівторок, 07.04.2020, 13:07

Бібліотека Первомайського лицею №7

Первомайської міської ради Харьківської області

похожее изображение

Бібліотека - одна з найважливіших ділянок роботи закладу освіти. Усю свою роботу бібліотекар спрямовує на забезпечення навчально-виховного процесу всіма формами та методами бібліотечного  та інформаційного обслуговування.

Сучасна шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу, мета якого - забезпечити інформаційні потреби й запити учнів і вчителів. Бібліотечний центр сприяє розвитку навчально-виховного процесу, забезпеченню базового рівня освіти,  спільно з педагогічним колективом виконує  основні завдання, які сприяють реалізації державної політики в галузі освіти.

/Files/images/libstruct.jpg

Історія бібліотеки Первомайського ліцею №7 бере початок з 1 вересня 1988 року. Бібліотека разташована на другому поверсі ліцею. Найголовніша цінність бібліотеки - книги. Основний бібліотечний фонд 10879 примірників, фонд підручників складає 8651 примірник, аудіовізуальні документи та електронні видання - 30. До послуг читачів складено алфавітний та систематичний каталоги, картотеки газетних та журнальних статей. Бібліотека оснащена компьютером та підключена до мережі Інтернет.

Зайдіть на перерві або посля уроків в бібліотеку. Допитливі оченята читачів шукають для себе щось нове, раніше незнайоме. Та на допомогу їм приходить довідкова література. Це незвичайний фонд бібліотеки, розташований зручно,  тільки треба простягнути руку. В довідковій літературі учні находять потрібну інформацію , завдяки одержаним знанням на бібліотечних уроках. Невичерпними джерелом інформації для читачів є також  фонд періодичних видань. Це дитячі журнали та газети, які зберігаються протягом п'яти років у фонді бібліотеки.

Загальні відомості про бібліотеку.

Назва закладу: Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 7"  Первомайської міської ради Харьківської області

Адреса (телефон): м.  Первомайський, м-н 4, тел. 3-23-45

Директор закладу:   Терещенко Галина Василівна

Завідувач бібліотеки:   Борзенкова Алла Вікторівна

Дата заснування бібліотеки:   1 вересня 1988 року

Бібліотека працює:

Понеділок - п'ятниця з 8 год. 30 хв. до  17.00 год.

Перерва: з 12.00 год. до 12 год. 30 хв.

Вихідні: субота, неділя.

Основні показники діяльності бібліотеки:

Основний  бібліотечний фонд на 01.01.2020 р.

І. Книги та брошури  - 10879 прим.

ІІ. Фонд підручників - 8651 прим.

ІІІ. Періодичні видання - 20 прим.

Облікова документація бібліотеки:

Картинки по запросу учетной документации БИБЛИОТЕКИ КАРТИНКИ

Інвентарні книги №№1 - 4

Сумарні книги:  №1 (книжковий фонд), №2 (фонд підручників)

Щоденник роботи бібліотеки

Структурні підрозділи бібліотеки:

- книгосховище для художньої та  галузевої літератури;

- книгосховище для підручників;

- абонемент та читальна зала

Основні функції  шкільної бібліотеки:

- популяризация літератури;

- довідково-інформаційне обслуговування користувачів;

- всебічне сприяння підвищенню професійної, педагогічної майстерності вчителів шляхом популяризації педагогічної літератури та надання інформації про неї;

- виховання  у учнів інформаційної культури.

Основні напрямки роботи:

• Бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу ліцею;

• Виховання у школярів інформаційної культури, культури читання, формування вмінь користуватись бібліотекою, її послугами;

• Работа з популяризації літератури, задоволення інформаційних потреб книгокористувачів;

• Довідково-бібліографічне обслуговування читачів;

• Забезпечення учнів та вчителів підручниками та літературою;

• Збереження та поповнення книжкового фонду.

Щорічно здійснюється передплата журналів для учнів:

Картинки по запросу журнал колосок картинка

похожее изображение

Інформація про передплату періодичної літератури на 2020 рік (за благодійні батьківські внески)

Школа ОНЛАЙН