Первомайська школа № 7 - Про бібліотеку

Бібліотека Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7

Первомайської міської ради Харківської області

Похожее изображение

Бібліотека в школі - одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати державні програми національної освіти і виховання дітей. Вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного процесу школи.

Шкільна бібліотека, здійснюючи бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу, разом з педагогічним колективом виконує єдину для школи державну програму національної освіти та виховання учнів.

/Files/images/libstruct.jpg

Історія бібліотеки Первомайської загальноосвітньої школи №7 бере початок з 1 вересня 1988 року. На сьогоднішній день бібліотека розташована на другому поверсі школи. Найголовніша цінність її і найдорожчий скарб – це книги. Основний бібліотечний фонд 12989 примірників , фонд підручників складає 11780 примірників, аудіовізуальні документи та електронні видання – 30. До послуг читачів складено алфавітний та систематичний каталоги, картотеки газетних та журнальних статей. Бібліотека обладнана комп’ютером.

Загляньте на перерві чи після уроків до бібліотеки. Допитливі оченята читачів шукають для себе щось нове , не знане раніше. І на допомогу їм приходить довідкова література. Це незвичайний фонд бібліотеки. Його примірники розташовані зручно, як кажуть, «під рукою». Не гаючи часу, застосовують на практиці знання, одержані на бібліотечних уроках, і швиденько знаходять потрібну інформацію в словнику, довіднику чи в енциклопедії. Невичерпним джерелом інформації для читачів слугує фонд періодичних видань. За п’ять років зберігаються в бібліотеці освітянські видання, дитячі журнали , газети .

Загальні відомості  про шкільну бібліотеку

Назва закладу:  Первомайська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Первомайської міської ради Харківської області

Адреса (телефон):  м.Первомайський, м-н 4, тел. 3-23-45

Директор закладу:  Терещенко Галина Василівна

Завідувач бібліотекою:  Борзенкова Алла Вікторівна

Дата заснування бібліотеки:  1 вересня 1988 рік

Бібліотека працює:

Працює: з 8.00 - 17.00 год.

Перерва: з 12.00 - 13.00 год.

Вихідний: субота, неділя

Основні показники діяльності бібліотеки

Основний бібліотечний фонд на 01.09.2019 р.

І. Книги та брошури (прим.) 10879

ІІ. Періодичні видання (на 2019 р.) 6

ІІІ. Фонд підручників (усього прим.) 8651

Облікова документація бібліотеки

Картинки по запросу ОБЛІКОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ БІБЛІОТЕКИ КАРТИНКИ

Інвентарна книга №№1,2,3,4

Сумарна книга №1 (книжковий фонд), №2 (фонд підручників)

Щоденник роботи

Структурні підрозділи бібліотеки:

- книгосховище для художньої та галузевої літератури;

- книгносховище для підручників;

- абонемент та читальний зал

Основні функціїї шкільної бібліотеки:

- популяризація літератури;

- довідково-інформаційне обслуговування користувачів;

- всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності вчителів, батьків шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї;

- виховання в учнів інформаційної культури

Основнi напрямки роботи

• Бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу

• Навчання основ бібліотечно-бібліографічної грамотності, вміння користуватися бібліотекою, її довідковим апаратом;

• Робота щодо популяризації книги, задоволення інформаційних потреб книгокористувачів;

• Довідково-бібліографічне обслуговування читачів;

• Забезпечення учнів та вчителів навчальною літературою;

• Збереження та поповнення книжкового фонду.

Щороку здійснюється передплата на дитячі журнали:

Картинки по запросу журнал колосок картинка