Первомайська школа № 7 - Шкільна бібліотека
Вівторок, 15.10.2019, 16:37

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Шкільна бібліотека

Без читання - нема навчання!

Сила - в знаннях!

Знання - в книгах!

Книги - в бібліотеці!

Друзі!

У вас безліч питань, пов’язаних із пошуком необхідної інформації?

Звернувшись до послуг шкільної бібліотеки, ви будете почувати себе впевнено у штормовому морі книг, газет і журналів.

Запрошуємо до бібліотеки, де Вам пропонують яскраві зустрічі з кращими творами української та світової літератури.
Наша бібліотека - зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут відбувається зустріч із цікавою книжкою.

Не лінуйтесь, завітайте
У нашу бібліотеку –
Таку лагідну і світлу,
Любов'ю зігріту.
Для всіх двері тут відкриті
Хто вчитись бажає.
Не лінуйтеся, заходьте –
Книга вас вітає!

Шкільна бібліотека є обов’язковим підрозділом загальноосвітнього навчального закладу, вона органічно поєднує завдання, що стоять в галузі освіти і бібліотечної справи, здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час. Її діяльність організовується спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і нормативних документів, затверджених директором навчального закладу.

Саме в ній дитина вперше знайомиться зі самостійно прочитаною книгою, вчиться вибирати для  себе одну найкращу з величезної кількості, які її оточують. Саме до неї поспішає і молодий, і  досвідчений учитель, щоб знайти в книгах мудрість великих педагогів . Не проходять повз  шкільну бібліотеку батьки, які хочуть постійно вчитися, удосконалюватися. Скільки читачів ,  стільки й відповідей повинна дати шкільна бібліотека, нікого не обділивши увагою  найпрекраснішого дива світу – книги.

Загляньте на перерві чи після уроків до бібліотеки. Допитливі оченята читачів шукають для себе щось нове , не знане раніше. І на допомогу їм приходить довідкова література. Це незвичайний фонд бібліотеки. Його примірники розташовані зручно, як кажуть, «під рукою». Не гаючи часу, застосовують на практиці знання, одержані на бібліотечних уроках, і швиденько знаходять потрібну інформацію в словнику, довіднику чи в енциклопедії.

Бібліотека в школі - одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати державні програми національної освіти і виховання дітей. Вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного процесу школи.