Четвер, 25.02.2021, 01:50

Шкільна бібліотека

Без читання - нема навчання!

Сила - в знаннях!

Знання - в книгах!

Книги - в бібліотеці!

Друзі!

У вас безліч питань, пов’язаних із пошуком необхідної інформації?

Звернувшись до послуг шкільної бібліотеки, ви будете почувати себе впевнено у штормовому морі книг, газет і журналів.

Запрошуємо до бібліотеки, де Вам пропонують яскраві зустрічі з кращими творами української та світової літератури.
Наша бібліотека - зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут відбувається зустріч із цікавою книжкою.

Не лінуйтесь, завітайте
У нашу бібліотеку –
Таку лагідну і світлу,
Любов'ю зігріту.
Для всіх двері тут відкриті
Хто вчитись бажає.
Не лінуйтеся, заходьте –
Книга вас вітає!

Шкільна бібліотека є обов’язковим підрозділом загальноосвітнього навчального закладу, вона органічно поєднує завдання, що стоять в галузі освіти і бібліотечної справи, здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час. Її діяльність організовується спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і нормативних документів, затверджених директором навчального закладу.

Саме в ній дитина вперше знайомиться зі самостійно прочитаною книгою, вчиться вибирати для  себе одну найкращу з величезної кількості, які її оточують. Саме до неї поспішає і молодий, і  досвідчений учитель, щоб знайти в книгах мудрість великих педагогів . Не проходять повз  шкільну бібліотеку батьки, які хочуть постійно вчитися, удосконалюватися. Скільки читачів ,  стільки й відповідей повинна дати шкільна бібліотека, нікого не обділивши увагою  найпрекраснішого дива світу – книги.

Загляньте на перерві чи після уроків до бібліотеки. Допитливі оченята читачів шукають для себе щось нове , не знане раніше. І на допомогу їм приходить довідкова література. Це незвичайний фонд бібліотеки. Його примірники розташовані зручно, як кажуть, «під рукою». Не гаючи часу, застосовують на практиці знання, одержані на бібліотечних уроках, і швиденько знаходять потрібну інформацію в словнику, довіднику чи в енциклопедії.

Бібліотека в школі - одна з найважливіших ділянок роботи. Вона допомагає реалізувати державні програми національної освіти і виховання дітей. Вирішує це завдання своїми методами і засобами у загальному плані навчально-виховного процесу школи.

Дистанційна шкільна бібліотека.

Шкільна бібліотека, хоча наразі й дистанційна, в умовах карантину,  завжди поруч із вами! Гадаю, ви тримаєте руку на пульсі часу, знаходите в інтернет-просторах потрібну для навчання та читання інформацію. Щоб підтримати вас, ми також пропонуємо online-добірку веб-посилань на різноманітні освітні сайти, інтернет сторінки з різноманітними цікавинками, тексти для читання як за програмою, так і поза програмою, та багато чого іншого.

Читати книги можна онлайн, слухати аудіо чи скачати безкоштовно. Переходьте за посиланнями і приємного вам дозвілля!

- Веб-сайт "Дитяча література";

- Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка;

- Бібліотека української літератури;

- Літературний сайт Ігоря Січовика;

- Аудіобібліотека "Ключ";

- Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського;

- Дитячий світ.

Вибір  нових підручників для учнів 4-х, 8-х класів.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.12.2021 № 1/9-716 "Щодо забезпечення виконання наказів МОН від 24 вересня 2020 року № 1184 (зі змінами) та від 24 вересня 2020 року № 1174 ( зі змінами)" повідомляємо, що розпочинається вибір підручників для учнів 4-го та 8-го класів.:

З 18 січня до 9 лютого 2021 року - 4 клас НУШ;

З 22 лютого до 17 березня 2021 року - 8 клас.

Електронні версії фрагментів оригінал-макетів підручників розміщуватимуться в Електронній бібліотеці ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" (далі ІМЗО) у вільному доступі за посиланням lib.imzo.qov.ua у розділі "Конкурс підручників".

Увага!