Первомайська школа № 7 - Шкільна форма

з Постанови Кабінету Міністрів України

від 22 серпня 1996 №1004

Про запровадження шкільної форми
для учнів середніх закладів освіти

На виконання Указу Президента України від 12 червня 1996 р. №417 (417/96) «Про шкільну для учнів середніх закладів освіти»
Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити зразки шкільної форми для учнів середніх закладів освіти за моделями, запропонованими Міністерством промисловості, Міністерством освіти, Міністерством економіки, Міністерством охорони здоров’я, згідно з додатком.
2. Шкільну форму для учнів середніх закладів освіти запроваджувати поетапно: у 1-3 (4) класах – з 1 січня 1997 р., 5-11 (12) класах – з 1 вересня 1997 року.
3. Установити, що діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, у тому числі ті, що перебувають під опікою громадян, забезпечуються шкільною формою безплатно відповідно до норм, передбачених для цієї категорії дітей.

1. Комплект шкільної форми для юнаків (зразки 23-25)
Костюм напіввовняний, що складається з двобортного піджака та штанів (одного кольору або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модельні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

2. Комплект шкільної форми для дівчаток (зразки 23-25)
Костюм напіввовняний, що складається з однобортного або двобортного жакета та спідниці, штанів або сарафана (одного кольору, картаті або в різній кольоровій гамі). Кольорова гама тканин, модальні та конструктивні особливості форми визначаються керівниками закладів освіти.

Міністр Кабінету Міністрів України В.Пустовойтенко

Витяг з засідання ради школи від 9.04.2008 протокол № 14

Голова ради :  Стрельнікова В. О.
Секретар ради :
Порядок денний: Про затвердження зразків шкільної форми ( Доповідач Стрельнікова В. О. - голова ради школи).

СЛУХАЛИ:
Стрельнікову В.О. - Про затвердження зразків шкільної форми. Вона звітувала про проведену роботу по школі щодо визначення зразка шкільної форми для учнів на 2008-2009 н.р. Було відзначено, що протягом ІІ семестру по класах проводилися конкурси на кращий зразок шкільної форми, далі на засіданні шкільного самоврядування був обраний остаточний варіант, а саме: світла сорочка і чорний костюм для хлопчиків та дівчат ( брюки або спідниця та піджак)

ПОСТАНОВИЛИ:

1.Затвердити такий зразок шкільної форми для учнів з 01 вересня 2008 року: світла сорочка та чорний костюм.

2.Провести серед батьків роз’яснювальну роботу з питання дотримання зазначеного зразка шкільної форми як обов’язкового для забезпечення вимог до учнів під час навчально-виховного процесу.

Голова ради Стрельнікова В. О
Секретар ради

Натисніть, щоб продивитися завжди нові фотографіі зразків шкільної форми