П`ятниця, 30.10.2020, 07:26

Всеукраїнський конкурс "Шкільна бібліотека - 2020"

Презентація-портфоліо на конкурс

Заходи- додатки до презентації

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  2020

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12. 08. 2014 р. №931, "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек", листа ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" від 27. 07. 2020 № 221/10-1499 "Щодо виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12. 08. 2014 № 931, листа КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти від 16. 09. 2020 р. № 447 "Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек",та  відповідно рекомендацій  З 01 по 31 жовтня 2020 року проводиться Всеукраїнський місячник "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів".

Шкільна бібліотека запрошує усіх прийняти участь у заходах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2020, який присвячений проблемам екології.  Головним пріоритетом діяльності шкільної бібліотеки є виховання екологічної свідомості, екологічної культури молодих громадян України.  Серед різноманітних форм роботи з формування екологічної культури дітей та учнівської молоді важливе місце займають комплексні заходи з популяризації екологічних знань та літератури екологічної тематики.

Перелік заходів, які буде проведено під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек: "Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів":

1. Книжкова виставка-заклик: "Охорона природи - справа твоя, моя, наша"

2. Книжкова-інсталяція: "Осінь барвиста, щедра та мила"

3. Ековікторина: "Ліс - наше багатство"

4. Цикл міні-бесід: "Буду я природі другом"

5.Конкурс-вернісаж екологічного плакату: "Природа потребує охорони та захисту"

6. Конкурс малюнків: "Природа очима дітей"

7. Година цікавих повідомлень: "Знай. Люби. Бережи" (за сторінками журналу "Колосок")

8. Огляд літератури: "Цей дивовижний тваринний світ"

9. Екологічна година: "Умійте, друзі ,природу любити"

Соціальна реклама