Четвер, 24.09.2020, 01:19

Головна » 2014 » Березень » 12
12 квітня 2014 року класний керівник 3-Б класу Норкова Валентина Миколаївна провела відкритий виховний захід «В дружбі наша сила». Темою виховної години є дружба. Це дуже багатогранна і цікава тема. В усі часи дружба вважалася великою цінністю.Вчитель виховує у дітей доброзичливе ставлення до людей, товариськість у спілкуванні з однолітками, турботливе ставлення до оточуючих.3-Б клас – це маленька сім'я. Хотілося б усім, щоб в цій сім'ї завжди панували доброта, пошана, любов, взаєморозуміння.Учні виявили інтерес до теми, до заняття у цілому ,були активними. Вчитель побажала учням бути добрими, відвертими, веселими, щирими. Щоб поруч біля них завжди будуть люди, які допоможуть розділити радості і печалі, допомогти у складній ситуації, завжди вислухати, щоб у кожного був справжній друг!

... Читати далі »

Переглядів: 264 | Додав: E_L | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (0)

Соціальна реклама