Субота, 29.02.2020, 11:07

Головна » 2014 » Червень » 20

ВІДПОЧИНОК В ТАБОРІ «БАРВІНОК» при ЗОШ № 7
(третій тиждень перебування)

Літні канікули є найбільшими у навчальному році. Кожна дитина чекає літню пору з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити і не думати про уроки. Пришкільний табір – одне із місць, де можна відпочити, змістовно провести час, побувати на різноманітних екскурсіях, взяти участь у цікавих конкурсах: інтелектуальних, спортивних, гумористичних, мистецьких, музичних тощо. Перебуваючи в таборі діти багато часу проводять на свіжому повітрі, спілкуються, грають в рольові ігри з друзями. Всі діти загонів табору «Барвінок» люблять активно відпочивати: грати в м яча, бадмінтон, спостерігати за живою природою.Це приносить їм велике задоволення та користь.
На дитячому майданчику є багато розваг: гойдалки, пісочниця, сходинки. Вихователі постійно нагадують дітям про особисту гігієну, безпеку під час рухливих ... Читати далі »

Переглядів: 352 | Додав: E_L | Дата: 20.06.2014 | Коментарі (0)