Четвер, 24.09.2020, 01:36

Головна » 2014 » Листопад » 14

У п`ятницю на базі Первомайської загальноосвітньої школи №7 було проведено зустрічі представників 17 Харківських вищіх на середніх професійних навчальних закладів з майбутніми абітурієнтами. До школи завітали учні 9-11 класів усіх шкіл міста.

Переглядів: 214 | Додав: E_L | Дата: 14.11.2014 | Коментарі (0)

З 10 по 14 листопада 2014 року в школі пройшов тиждень історії та правознавства. Були організовані: виставка стіннівок та плакатів «У світі богині Кліо», конкурс малюнків та кросвордів «Історія очима дітей», книжкова ілюстративна виставка «Світ історії в художній літературі», виставка малюнків і плакатів «Мої права». Протягом тижня були проведені такі заходи: бесіда «Державні символи України», конкурс «Чи знаєш ти свої права і обов’язки» , історичні ігри «Лабіринти минулого», «Колисо історії», турнір «В гостях у богині Кліо», правовий турнір «Слідство ведуть правознавці», вікторини «Знавці правознавства», «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини». Для учнів молодшої та середньої ланки школи були ... Читати далі »

Переглядів: 797 | Додав: E_L | Дата: 14.11.2014 | Коментарі (0)

Соціальна реклама