Четвер, 24.09.2020, 00:57

Головна » 2014 » Листопад » 28

З 24 по 28 листопада 2014 року пройшов тиждень російської мови та світової літератури. Відповідно до плану для школярів було проведено ряд заходів. Переможцями інтелектуально лінгвістичної гри «Найрозумніший» серед учнів 5-х класів стали: Довганич В., Замкова С., Миргород В., Алхімова А. Учениці 6-го класу Глагольєва В., Білокінь Д., Токарева А., Заєць О. посіли І місце у грі-змаганнях  «Не поспішайте розлучатись з казкою».

У рамках тижня проведено літературні читання «О, подвигу, політ безсмертний!» за книгою українського письменника О. Дмитренка «АІСТ». Учні 8-11 класів познайомилися із життям і творчістю дніпропетровського лейтенанта Олександра Стовби, який загинув на афганській війні, виконуючи інтернаціональний долг.

На літературні читання завітали учасники бойових дій в Афганістані Вовнянко Сергій Іванови ... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: E_L | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

Соціальна реклама