Вівторок, 26.05.2020, 03:11

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2014 » Грудень » 05

З  1  по 5 грудня в школі в рамках Параду наук пройшов тиждень біології, екології та основ здоров’я. Протягом тижня відбулися такі заходи:

• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проведено тематичний інформаційно-просвітницький захід щодо безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Учасники лекційної групи Зима В, Архіпова Д, Костін В., Барибін Д. та Грезнєв О. роздали учасникам акції червоні стрічки.
  • Вернісаж малюнків «Я обираю здоровий спосіб життя». Кращими були роботи Пілюгіної Софії.
  • Вікторина для учнів 5,6,7 класів « Я та моє здоров’я», де переможцями стала команда учнів 7-го класу, а команди 6-а, 6-б та 5-го класів за кількістю балів посіли II місце.
  • Презентація проекту учнів 10-го класу «Пам’ятники собакам».
  • Презентація проекту учнів 8 ... Читати далі »
Переглядів: 209 | Додав: E_L | Дата: 05.12.2014 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН