Вівторок, 26.05.2020, 01:51

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2015 » Січень » 29

Свято для майбутніх першокласників – 2015 року

29 січня 2015 року школа радо приймала вихованців ДНЗ міста Первомайський. У цей день був проведений захід для майбутніх першокласників «День відкритих дверей». Бажаючих познайомитись з майбутніми вчителями 1-х класів, Шевелєвою Іриною Петрівною та Норковою Валентиною Миколаївною, а також умовами перебування та навчання учнів в школі № 7, виявилось дуже багато. До навчальної установи завітали цілими родинами: діти були  з батьками, бабусями і дідусями.       Зусиллями учнів 4-А і 4Б класів та їх класними керівниками (Шевелєвою І. П., Норковою В. М.) був підготовлений концерт. Під час виступу діти продемонстрували свої музичні, танцювальні здібності і таланти. На завершенні свята кожен малюк отримав від випускників початкової школи маленький сюрприз – повітряну кульку. Після заходу четверокласники запросили батьків і дітей на екскурсію по ш ... Читати далі »

Переглядів: 203 | Додав: E_L | Дата: 29.01.2015 | Коментарі (0)