Вівторок, 26.05.2020, 18:52

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2015 » Лютий » 03

Вечір зустрічі випускників - 2015

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 проводить вечір-зустріч випускників школи у суботу, 7 лютого 2015 року о 16-00. До актової зали школи запрошуються випускники та класні керівники 1990р, 1995р, 2000р, 2005р, 2010р, 2014 року випуску. Ми завжди раді зустрічі з вами!

Переглядів: 220 | Додав: E_L | Дата: 03.02.2015 | Коментарі (0)

Відкрито масові безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.

В найближчі місяці на платформі «Prometheus» з’являться курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії та англійської мови.

Кожен курс проекту складається з ілюстрованих відео лекцій та інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, щ ... Читати далі »

Переглядів: 208 | Додав: E_L | Дата: 03.02.2015 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН