Понеділок, 12.04.2021, 23:32

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2015 » Квітень » 01

Презентована нова Концепція національно-патріотичного виховання

Міністерство освіти і науки представило нову Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Текст концепції оприлюднено на сайті освітнього відомства.

Автори концепції зазначають, що в основу системи національно-патріотичного виховання покладено ідею розвитку української державності як консолідуючого чинника розвитку українського суспільства та української політичної нації.

В концепції зазначено, що національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу ... Читати далі »

Переглядів: 233 | Додав: E_L | Дата: 01.04.2015 | Коментарі (0)

Увага!