Четвер, 24.09.2020, 00:12

Головна » 2015 » Травень » 15

15 травня 2015 року в школі пройшов день самоврядування . Цього дня чекали всі учні школи та вчителі. Старшокласники  заздалегідь ретельно готувалися до проведення уроків – писали конспекти, дізнавалися від вчителів-наставників особливості проведення уроку у тому чи іншому класі. У цей день керував школою та колективом вчителів-дублерів президент шкільної організації « МаРС» Грезнєв Олексій. Його помічники – адміністрація – Гнилицька Тамара, Стрельнікова Ганна, Стецюра Юлія слідкували за дисципліною учнів та якістю проведення уроків вчителями-дублерами, проводили анкетування серед учнів щодо оцінки їх сьогоднішніх вчителів.
   Після 5-го уроку в актовій залі школи відбулася прес-конференція, на якій справжні вчителі та їх дублери поділилися враженнями від цього дня.
   Завершився  день самоврядування в нашій ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: E_L | Дата: 15.05.2015 | Коментарі (0)

Соціальна реклама