Четвер, 25.02.2021, 01:54

Головна » 2015 » Жовтень » 19

Осінь радує нас своїм теплом. Важко в таку погоду залишатися в помешканні. Не змогли всидіти в суботу вдома і учні 4-х класів. Класні керівники Глагольєва Марина Олексіївна та Сєнна Вікторія Володимирівна організували для вихованців пізнавальну та захоплюючу подорож до міста Харкова.

Спочатку четверокласники відвідали Харківський планетарій, де для них була організована лекція у Зоряному залі на тему «Міфи та легенди зоряного неба» і екскурсія до Музею уфології та космонавтики «Космос». Діти дізналися про те, які існували вірування про походження Землі, про перші польоти у космос тварин та людей, про сучасні космічні кораблі та супутники. Також учні змогли розглянути одяг та їжу сучасних космонавтів. Здивуванню учнів не було меж, коли вони побачили справжнє колесо від місяцехода, що було зроблено на Харківському велосипедному заводі та взяли до рук уламок від метеорита.

Після планетарію школярі пройшлися вулицями осіннього Харкова. Побачили Ха ... Читати далі »

Переглядів: 286 | Додав: E_L | Дата: 19.10.2015 | Коментарі (0)

Увага!