Неділя, 27.09.2020, 15:20

Головна » 2015 » Жовтень » 27

Екскурсія  - одна з важливих форм ознайомлення учнів із організацією виробництва, технікою й основними професіями різних підприємств промисловості. Тому 27 жовтня 2015 року учні 9-А та 10-го класів разом із класними керівниками Оболенцевою Т.О. та Гоженко В.В. відвідали ТОВ «Терра». Метою даного заходу було ознайомити учнів з роботою підприємства з сучасною матеріально-технічною базою, розширити та узагальнити знання дітей про харчову промисловість, сприяти вихованню у дітей любові та бережливого ставлення до праці. А ще було величезне бажання подивитися на організацію роботи підприємства, яке зварило найбільшу кашу у світі!!!

Розпочала захід та радо зустріла гостей працівник підприємства Азаренко Лариса Василівна, яка і провела своєрідний екскурс та залюбки розповіла учням про майстерність виробничої справи.

Учні мали змогу наочно побачити роботу працівників підприємства: охоронців, водіїв, лаборантів, вантажників та інших. Діти із зацікавленістю сп ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: E_L | Дата: 27.10.2015 | Коментарі (0)

Соціальна реклама