Четвер, 24.09.2020, 00:19

Головна » 2015 » Листопад » 01

1 листопада найстаріший цирк України- Харківський- приймав учнів 1 – Б, 2 – А та 3 – Б класів  нашої школи.

Разом з  класними  керівниками  Норковою В.М., Обченко К.О., Стрельніковою  В.О.  та заступником  директора з навчально - виховної роботи Шевченко Н.О. вони відвідали циркову програму «Созвездие цирков мира» за участю артистів зі  Сполучених штатів Америки, Казахстану, Узбекистану, України.

Свою майстерність демонстрували  акробати, гімнасти на турніках, жонглер – віртуоз. Чудовий клоунський дует з Лас-Вегаса "Клаб Хаус", атракціон з дресированими левами, атракціон з дресированими ведмедями, , легендарний силовий атлет з Узбекистану – все викликало захоплення та аплодисменти.          Харківський цирк залишав гарний настрій не тільки учням, а й  вчителям, надавши  заряду оптимізму на ІІ навчальну чверть.  ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: E_L | Дата: 01.11.2015 | Коментарі (0)

Соціальна реклама