Вівторок, 13.04.2021, 01:09

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2015 » Листопад » 03

Під ч

Під час осінніх канікул учні 7-А та 7-Б класів разом із класними керівниками  побували на екскурсії в ТРК «Надія». Учнів зустріла та розпочала екскурсію Казакова Наталя Миколаївна.

Спочатку було знайомство з колективом телерадіокомпанії. Потім діти ознайомилися з технічними можливостями телеканалу, професією монтажера. Далі кореспонденти та ведучі телеканалу «Надія» розповіли школярам, як саме робляться новини, хто і де складає текст для ведучих, що таке суфлер і як правильно читати текст під час запису програми. А також запропонували взяти участь у створенні часу інформації.

Тільки найсміливіші учні - Троїцький І., Переверзєва С., Глагольєва В., Марусич О., Білокінь Д. після отриманих знань погодилися випробувати себе в ролі ведучих програми «Все для тебе» та  «Часу інформації». Також дітям було запропонов ... Читати далі »

Переглядів: 329 | Додав: n-cara2008 | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

Увага!