Четвер, 24.09.2020, 01:37

Головна » 2015 » Листопад » 10

9-15 листопада – Тиждень безпеки дорожнього руху

Головним гаслом Тижня є «Безпека на дорогах залежить від кожного». Це основний принцип, за яким має діяти держава і кожен окремий громадянин, адже лише спільні дії та партнерство можуть стати реальною силою, яка здатна змінити ситуацію на автошляхах країни на краще.

Організація Об’єднаних Націй визначила головною темою Тижня у 2015 році – проблему травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей, та поліпшення дорожньої безпеки.

10 листопада в 6 класі (кл.керівник Коваленко О.О.) було проведено класний час «Безпека дорожнього руху – запорука життя та здоров’я». До заходу учні готувалися заздалегідь: малювали малюнки, плакати з теми, повторювали правила дорожньо-транспортного руху.

На уроці працювали в групах, з’ясовуючи проблемні ситуації на доро ... Читати далі »

Переглядів: 240 | Додав: E_L | Дата: 10.11.2015 | Коментарі (0)

Соціальна реклама