Неділя, 27.09.2020, 15:26

E_L
Головна » 2015 » Листопад » 11

Екскурсії в музей мають великий виховний вплив на дітей. Мета екскурсій – не отримання конкретних знань, а формування в дітей прагнення до саморозвитку, способів самостійного набування знань, а, отже, формування  ключових компетентностей учня.
 11 листопада 2015 року в рамках проведення Тижня  української мови та літератури  вчителі старшої школи люб*язно запросили учнів 1-Б класу і їх класного керівника Норкову В. М. відвідати шкільний етнографічний музей на виховний захід під назвою «Дивоколо українського віночка». Допомагала проводити екскурсію підготовлена група старшокласників.
Етнографічний музей був створений у 1999 році. Підготовлені предмети експозиції розповідають про побут і звичаї українців, а зокрема жителів Первомайського району в давнину.  Зібрані предмети старовини постійно комплектують, зберігають, вивчають, експонують, що популяризує пам'ятки матеріальної і духовної спадщини нашого народу. Екскурсовод ... Читати далі »

Переглядів: 267 | Додав: E_L | Дата: 11.11.2015 | Коментарі (0)

Соціальна реклама