Вівторок, 13.04.2021, 01:15
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Листопад » 13

Предметні тижні є традиційними методичними заходами в нашій школі, а тому про підготовку до кожного тижня знає вся школа.
 Згідно зі шкільним планом роботи на 2015-2016 н.р. з 09 по 13 листопада в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 проходив Тиждень української мови та літератури. Мета проведення Тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови, вихованні поваги до літератури та культури традицій українського народу, формуванні естетичних смаків, розвитку власних творчих здібностей учнів школи. 
Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.
Традиційно Тиждень розпочався виставкою стінівок, малюнків, ілюстрацій до творів українських поетів та письменників, яку підготували учні 5-11 класів. 
У рамках Тижня для молодших школярів  учні 9-А класу – Столяренко Сніжана та Зима Валерія під керівництвом Гоженк ... Читати далі »

Переглядів: 318 | Додав: E_L | Дата: 13.11.2015 | Коментарі (0)

Україна протягом 2015 року на державному рівні урочисто вшановує пам’ять Андрея Шептицького відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.06.2014 року №1330-VІІ “Про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького”. Знаковою для України подією стало підписання 16 липня 2015 року Папою Франциском декрету, який проголосив усьому світу геройські чесноти митрополита Андрея. Це стало першим кроком до беатифікації (визнання святості) Шептицького.

Цього року для українства є нагода згадати та вшанувати не просто церковного ієрарха, а й політичного та громадського діяча, щедрого мецената в галузі освіти, культури, поборника людських прав і гідності. У складні часи боротьби за українську державність його подвижницька релігійна, просвітницька і доброчинна діяльність духовно гуртувала  націю та сприяла збереженню  її самобутності. Головна мета його життя – створення на засадах християнс ... Читати далі »

Переглядів: 221 | Додав: E_L | Дата: 13.11.2015 | Коментарі (0)

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))