Вівторок, 26.05.2020, 03:38

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2015 » Грудень » 02

2 грудня 2015 відбувся вечір «Моя мала і рідна Батьківщино! Наш Слобожанський неповторний край!»,  присвячений 250 – річниці Харківської області

Святково прикрашена актова зала. На стінах розміщені тематичні газети: «Письменники Харківщини», «Літературна Первомайщина»; виставка творів письменників на поетів Харківщини.

На сцені – Прапор України, напис «Харківщині - 250».

Активну участь у проведеннi заходу взяли учнi школи, викладачі української мови та лiтератури.

На святі були присутні учителі та учні шкіл міста, адміністрація ЗОШ №7, методист міського відділу освіти Антонова Л.М.

Ведучі вечора Колєснікова Аліна та Козаков Гліб, Вовянянко Олександр та Архіпова Дарина ознайомили присутніх з історією утворення Харківської області.

Вони повідомили, що 11.05.1999 р. було затверджено Положення про герб та прапор Харківської області, а 15.09.2010 року депутати обласної ради за ... Читати далі »

Переглядів: 238 | Додав: n-cara2008 | Дата: 02.12.2015 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН