Понеділок, 12.04.2021, 23:49

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

norkovavalentina
Головна » 2015 » Грудень » 08

Школа – це простір життя дітей.

У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання ми намагаємося будувати так,  щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійно змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко  вирішувати життєві проблеми.

Проведення предметних тижнів, на нашу думку, є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до навчальних предметів, стимулювання творчої активності учнів.

З 07 грудня у школі триває тиждень історії та правознавства.

Тиждень правознавства є дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення рівня знань учнів, сприяє їх розвитку та поширенню  світогляду.

08 грудня 2015 року у рамках тижня для учнів 10 та 11 класів було проведено ... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: n-cara2008 | Дата: 08.12.2015 | Коментарі (0)

Увага!