Понеділок, 12.04.2021, 23:09

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2015 » Грудень » 12

Однією з ефективних форм роботи в школі є проведення предметних тижнів, які дають можливість поглибити і розширити отримані на уроках знання. Предметні тижні - справжні свята в школі, адже це результат спільної творчої праці вчителів і школярів, сплеск фантазії та емоцій, можливість відкрити нові грані улюблених предметів.

З 7 по 11 грудня 2015 року в школі проводився тиждень історії та правознавства. В рамках тижня були організовані різноманітні заходи, до участі в яких було залучено велику кількість учнів школи:

конкурси малюнків та плакатів:  «Національні символи та традиції моєї держави», «Харківщина – моя Батьківщина», «Права людини починаються з прав дитини», «Мої права»,  «Знати права – вміти  ними користуватися» ; «Живий плакат» – «Я і Україна»

&n ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: n-cara2008 | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Увага!