Вівторок, 13.04.2021, 00:54

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2015 » Грудень » 14

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.
14 грудня у Первомайському БК «Хімік» було проведено просвітницький захід присвячений пам'ятній даті. На відзначення цієї дати були запрошені учні 8-9 класів нашої школи разом із класними керівниками Булгаковою В.М., Караченцевою Н.М, Гоженко В.В. Основною метою заходу стало виховування в учнівської молоді шанобливого ставлення до учасників ліквідації.
Учнями переглянуто документальний фільм «Чорнобиль». У фільмі йдеться про катастрофу що сталася в 26 квітня 1986 ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: n-cara2008 | Дата: 14.12.2015 | Коментарі (0)

Увага!