Вівторок, 13.04.2021, 01:08

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2015 » Грудень » 17

17.12.2015 р. серед учнів 10-11 класів шкіл м.Первомайський  відбулася міська науково-практична конференція «Фізика на службі у людини». Команда  нашої школи була представлена  учнями: Вовнянко О. (10 клас), Крайновим Б(10 клас), Козаковим Глібом (11 клас). Вовнянко О. виступив з доповіддю «Вплив електромагнітного випромінювання на живі організми»  в якій не тільки відобразив негативний вплив електромагнітного випромінювання мобільних радіотелефонів на живі організми, але й представив практичні результати своєї роботи з даної тематики у вигляді світлин. Результати дослідно-експериментальної діяльності  не залишили  байдужими не тільки учнів учасників конференції, а навіть і вчителів. Про це свідчила велика кількість питань з боку учасників конференції.

Командами-учасниками  наукової конференції  були представлені  доповіді  з різної тематики.   Всі виступи доповнювалися презентаціями та ... Читати далі »

Переглядів: 294 | Додав: n-cara2008 | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

Увага!