Неділя, 05.07.2020, 16:56

Головна » 2016 » Січень » 31

Протягом тижня у школі відбувалися заходи, присвячені знаменним датам.

22.01.-день Соборності України .У тяжкій тривалій боротьбі за національне визволення , утвердження власної державності. Наш народ переживав як гіркі , так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель, що упродовж століть , наш народ та землі України були розрізнені. Тож споконвічною мрією українців було об*єднання розрізнених частин України в межах однієї держави . Метою усього закону було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України.

27.01.- Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Учні 7-Б класу провели тематичну лінійку , присвячену цій пам’ятній даті. Вони ознайомили присутніх , що 1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюц ... Читати далі »

Переглядів: 262 | Додав: E_L | Дата: 31.01.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама