Вівторок, 26.05.2020, 02:23

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2016 » Лютий » 02

Другого лютого 2016 року в школі пройшов День відкритих дверей для майбутніх першокласників. Учні четвертих класів разом з класними керівниками Сєнною Вікторією Володимирівною та Глагольєвою Мариною Олексіївною підготували для майбутніх учнів цікаву концертну програму.

Діти побачили веселу казку про школу, разом з казковими героями пограли та потанцювали. Перед батьками майбутніх першокласників виступила директор школи Терещенко Галина Василівна, яка розповіла про приміщення школи, про досягнення учнів і вчителів школи. Познайомила присутніх з майбутніми вчителями перших класів. Після концерту для гостей школи була проведена екскурсія. Вони змогли побачити навчальні кабінети, бібліотеку, сучасний комп΄ютерний клас. По закінченні екскурії майбутніх першачків пригостили в їдальні смачними булочками. Зустріччю залишилися задоволені і гості школи, і артисти з вчителями.

... Читати далі »

Переглядів: 203 | Додав: E_L | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН