Четвер, 24.09.2020, 01:29

Головна » 2016 » Березень » 05

Науково-демонстраційний освітній центр ім. Ландау відкрився в Північному корпусі

Харківського національного університету ім. Каразіна 10 січня 2014 року.

5 березня 2016 року учні початкових класів школи: 1-Б, 2-А, 3-А, 3-Б класи  та їх класні керівники: Норкова В. М, Васильєва О. М., Обченко К. О., Стрельнікова В. О.,   відвідали цей центр. Відомий вчений Лев Ландау присвятив все своє життя вивченню фізики. Примітно, що виставкові експонати були надані кафедрами університету, подаровані ентузіастами, центром розвитку обдарованих дітей та юнацтва, винахідниками. Діти мали унікальну можливість впритул доторкнутися до науки: ознайомилися з працюючими моделями, лабораторними установками і кресленнями різних пристроїв і машин, що пояснюють дію законів природи; побачили гвинт Архімеда і двигуни С ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: E_L | Дата: 05.03.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама