Четвер, 24.09.2020, 00:49

Головна » 2016 » Березень » 11

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ № 45

11.03.2016 року учні 1-Б класу Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 разом із класним керівником Норковою Валентиною Миколаївною ходили на екскурсію в Державну пожежно-рятувальну  частину № 45 ГУ ДСНС України у Харківській області.

Мета екскурсії: продовжувати знайомити дітей з правилами пожежної безпеки; розширити уявлення дітей про роботу пожежників, про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі; закріплювати знання дітей про причини пожежі та запобігання її, вчити правильних дій на випадок пожежі; виховувати повагу та інтерес до професії пожежного.

Діти ознайомилися з тонкощами професії пожежника,  побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежні автомобілі АЦ-40 (авто цистерна); польову кухню (для приготуванні їжі в польових умовах) та захисне спорядження пожежних-рятувальник ... Читати далі »

Переглядів: 717 | Додав: E_L | Дата: 11.03.2016 | Коментарі (1)

Соціальна реклама