Четвер, 24.09.2020, 01:10

Головна » 2016 » Березень » 24

24 березня 2016 року у Первомайській центральній дитячій бібліотеці пройшов міський етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач 2016 року» серед учнів шкіл міста.

Це дружнє змагання, яке допомагає всім більше дізнатися про безмежний і дивовижний світ, ім'я якому – Книга. Як не дивно, але популярність книги всупереч всім негативним прогнозам все одно залишається незмінною, і це підтвердили учасники конкурсу.

Учасники показали свої знання з української та світової літератури, розуміння тексту, вміння аналізувати прочитане, креативність та артистизм.

Нашу школу представляли учні 6 класу Антонов Артур, Замкова Софія; 7 класу Глагольєва Вероніка, Троїцький Ілля, учениця 8 класу Шевченко Євгенія.

Кожен з учасників представив свою улюблену книгу, дав їй характеристику і висловив особисту думку з приводу прочитаного. Учні цікаво розповідали про авторів улюблених тв ... Читати далі »

Переглядів: 248 | Додав: E_L | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама