Середа, 23.09.2020, 23:56

Головна » 2016 » Березень » 28

Гуманність як особистісна якість визнається сьогодні вченими різних галузей людинознавства в якості основи всього морального розвитку особистості. При цьому формування гуманності є центральною проблемою головної соціально-педагогічної тенденції розвитку сучасного суспільства - тенденції гуманізації суспільства. Вирішується ця проблема в першу чергу в системі освіти і виховання людини.

Згідно з планом роботи школи та структурою методичної роботи, з метою упровадження у навчально-виховний процес школи гуманістичних традицій, спрямованих на самореалізацію особистості 28 березня 2016 року відбулися педагогічні читання «Ідеї гуманізму в українській педагогіці». Вчителі підготували презентації виступів згідно з темою педагогічних читань, а саме:  Сєнна В.В. «Гуманістичні засади виховання Г.С. Сковороди», П ... Читати далі »

Переглядів: 241 | Додав: n-cara2008 | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама