Четвер, 24.09.2020, 01:43

Головна » 2016 » Квітень » 07

За проханням класного керівника 1-Б класу, Норкової Валентини Миколаївни, 7 квітня 2016 року з першокласниками був проведений бібліотечний урок. Книжки - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Для хворих книжок теж є спеціальні лікарні. Шкільний бібліотекар, Сердюк Тетяна Сергіївна, запросила малят до «Книжкової лікарні». Мета заходу: навчити дітей зберігати книги, ремонтувати підручники правильно, зацікавити художньою літературою та приділяти більше уваги читанню. Тетяна Сергіївна в доступній формі розповіла учням про виникнення книги, показала як треба доглядати в побуті за друкованими виданнями, чого не треба чинити з книгами під час користування. На жаль, батьки мало приділяють уваги особистому читанню, тим саме у дітей формується негативне ставлення до літератури. Їм легше подивися мультфільм по телевізор ... Читати далі »

Переглядів: 217 | Додав: E_L | Дата: 07.04.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама